SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odrzywki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 877 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9309
Mam pytanie poniewaz matka zemna chca isc do lekaza i pokazac mu pudelko od kreatyny olimpu monochrynate i sie spytac czy to legalne i czy moge to jesc w wieku 15 lat co wy o tym myslicie i co byscie zrobili na moim miejscu??

*Trening*Czyni*Mistrza*
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20949
Moja matka tez by tak chciała zrobic na twoim miejscu poszedł bym z nia dała by ci wkancu swiety spokuj
P.S Takim ludziom nie da sie tego wytłumaczyc

A.C.A.B
Pomogłem ci daj soga

===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
zawszesnie dla Ciebie na kreatyne
a jezli cos mozna kupic w skepie czy w aptece (bez recepty) to jest legalne powiedz mamie!

-=[ BEZWZGLĘDNY SZATNIARZ ]=-
Jeżli ktoś robi coś inaczej niż Ty,albo nawet inaczej niż wszyscy,bo "tak mu się podoba", nie próbuj narzucać mu swojego zdania tylko dlatego że postępuje inaczej niż reszta.
Być może dzieki temu jego życie potoczy się tak a nie inaczej...i nie będzie tak banalne jak Twoje czy "większości" - >ZłTA MYŚL Quart`a<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
oooo quart ładna bielizna ) no no...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 877 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9309
Mowie jej ale ona owi ze tylko z siebie zrobie kaleke :D no coz rodzica sie niewytlumaczy dla nich anabole i suplementy to jedno i to samo

*Trening*Czyni*Mistrza*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
fat i ma racje!!! kto namówił cię na stosowanie kreatyny??? jakiś bezmózg!! to nie jest preparat dla Ciebie...to że nie jest zabroniony nie oznacza że ma być stosowany w Twoim wieku!!! matka razem z lekarzem powinni sprawić Ci porządne lanie!! czy wiesz, żę jeszcze parę lat temu kreatyna była na liście środków zabronionych przez MKOl??

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 877 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9309
Wiesz co matka powinna mi dziekowac ze cwicze juz od pol roku kiedys hlalem cpalem jaralem a teraz nawet piwka niepije wiec jest wiecej + niz - a wogole nic mi sie niestanie po kretce lepiej suple niz jak inni d****e koksy co nie?
Ps;Tylko niemow ale ;)

*Trening*Czyni*Mistrza*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
ehh...15 lat i ty mowisz "chlałem, ćpałem..." ile czasu??? przecież ty niedawno miałeś komunię ) i mówisz że powinna się cieszyć...może i tak ale biorąc teraz kreatynę daję Ci rok-dwa i sięgniesz po te "choler** koksy" czy jak je tam nazwales. poczytaj trochę ten dział, zapoznaj się z działem odżywianie, trening i potem jak nabędziesz wiedzy, której jest tu kopalnia zadaj parę może sensownych wtedy pytań.
Pozdrawiam! i miej siłę w dążeniu do wyznaczonego celu!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 877 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9309
Jezeli chodzi o odrzywanie i trening to wiem ale niewmawiaj mi ze suplementy to zlo :D

*Trening*Czyni*Mistrza*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
a gdzie tak napisałem?

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Willhelm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KREATYNA 4000

Następny temat

ile to jest??

WHEY premium