SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odpowiednie odżywianie

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 110
Witam, mam pewne pytanie dotyczące odżywiania. Otóż chciałbym rozpocząć ten trening- https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących_-_foty_str._12-t359947.html w wersji zaawansowanej. Najbardziej zależy mi na przybraniu masy mięśniowej(jeśli jest coś takiego);) I tu pojawia się moje pytanie-co powinienem jeść, aby ćwiczenia nie poszły na marne? Nie proszę o jakąś restrykcyjną dietę tylko pewne rady odnośnie tego, co mam jeść;]

Dane-16 lat, okolo 53 kg wagi, 170cm wzrostu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 179 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1629
a wiec aby zyskac mase powinienes dostarczyc wiecej kalorii niz wynosi twoje zapotrzebowanie. musisz jednak uwazac na to co jesz tzn unikaj fast foodow, zrezygnuj ze slodyczy, czipsow, coli itp. powinienes skupic sie na bialku, zdrowych tluszczach i zlozonych weglowodanach a konkretnie bialka to: biale mieso (np piers z kurczaka), ser bialy, ryby, jajka. zdrowe tluszcze: siemie lniane, pestki dyni, nasiona slonecznika, oliwa z oliwek. weglowodany zlozone: platki owsiane, ryb brazowy, kasza, makaron razowy. to tak z grubsza - sam musisz poszukac i poukladac to wszystko pod siebie - ja podalem tylko przyklady. podziel sobei to na np 5 regularnych posilkow i bedzie git. aha nie zapominaj o warzywach i owocach:) powodzenia

Zmieniony przez - budyn91 w dniu 2010-08-05 12:46:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Przebij się przez informacje zawarte tutaj:

https://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html 

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening do oceny i poprawy

Następny temat

15,10,5 Barki ?

WHEY premium