SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odpowiednie godziny na posiłki?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 175
Czołem
Mam 15 lat i zacząłem jechać na diecie " MASA"
Z racji, że chodzę do szkoły nie mam jak spożywać dokładnie posiłku co 2-3 godziny rowno :D
Więc mam do was pytanie, mogę rozłożyć na
1 posiłek = 7.00
2. posiłek= 9.40
3. obiad 12.35
4. Posiłek przedtreningowy = 15.00
5. Posiłek potreningowy = 18.00
6. posiłek białkowy = 21.00
Starałem się rozłożyć że by nie była aż taka różnica czasowa między posiłkami ale wtedy mam tylko przerwy :)
Może być?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
nie trzeba jesc, ani nie ma czegos takiego jak katabolizm nocny stricte miensiowy.
pod opowiednim posilku przed snem mozna funkcjonowac smialo do poludnia, kwestia odzwyczajenia organizmu od tego, ze jednak rano zawsze ten pokarm byl.

sam trenuje na czczo tak btw

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1188 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17623
jest ok, najważniejsze jest śniadanie max do 1h po wstaniu. i posiłek przedtreningowy i potreningowy, reszta obojętnie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 878 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46176
czesto mi sie zdarzy zjesc nawet 2h po wstaniu, nie umre z tego powodu?

moga byc jak najbardziej takie godziny, nie musisz jesc sztywno co 3h


Zmieniony przez - kopfsztanga w dniu 2015-09-05 22:53:05
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1188 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17623
kopfsztanga
czesto mi sie zdarzy zjesc nawet 2h po wstaniu, nie umre z tego powodu?

nie umrzesz, ale po śnie powinieneś zjeść posiłek jak najszybciej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 175
Dzięki dzięki. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 429 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19939
sniadanie wcale nie jest takie wazne jak myslisz np co jesli ktos stosuje diete IF i ma okno zywieniowe np od 16 do 24 a wstaje o 9 rano hmm...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 429 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19939
wazne jest utrzymac zapotrzebowanie i zachowac potrzebna ilosc makroskladnikow a czy to beda 3 posilki czy 5 i godziny ich przyjmowania to juz mniej wazniejsza kwestia. Poszukaj poczytaj a sie dowiesz nie boj sie niby" porannego katabolizmu "
http://potreningu.pl/articles/1772/obalamy-mity-na-temat-sniadania


Zmieniony przez - amaboys w dniu 2015-09-05 23:21:58
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 175
" NIE BOJĘ SIĘ :) " Ale dzięki już wszystko wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
superblake
kopfsztanga
czesto mi sie zdarzy zjesc nawet 2h po wstaniu, nie umre z tego powodu?

nie umrzesz, ale po śnie powinieneś zjeść posiłek jak najszybciej


Tak jak ktos wyzej napisal na IF pierwszy posilek je sie po kilku godzinach od pobudki i nie ma problemu Musisz sie jeszcze podszkolic

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
dokladnie:)
takie rzeczy to za komuny byly, ze jadlo sie od razu po staniu, a na noc twarog bo katabolizm zje

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Pamietam jak dawniej sie budzilem i bieglem odrazu do lodowki Szybko, bo katabolizm mnie zjada A pewnie jak bym zamknal oczy to jeszcze ze 2h bym snu wyciagnal i by wyszlo korzystniej

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening

Następny temat

Siłownia + Bieganie dla początkującego

WHEY premium