SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odpowiednia dieta - Proszę o sprawdzenie.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79
Witam, jutro idę pierwszy raz na siłownię i przygotowałem sobie taką dietę:
Mam 17 lat, 178 cm, 70 kg. Jestem ektomorfikiem więc codziennie: 5 g węglowodanów 3 g białka i 2 g tłuszczu na każdy kilogram, do 5000 kalorii.



70*5= 350 g węglowodanów
70*3= 210 g białka
70*2= 140 g tłuszczów

Jutro mam nadwyżkę węglowodanów około 100 g, muszę to zmieniać? Czy taka dieta jest odpowiednia? Czy tak powinna wyglądać? Tylko jakie produkty będą najlepsze przed i po siłowni?

Zmieniony przez - pojedynczy w dniu 2013-01-21 22:47:30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79
Ok, czym mam się kierować przy układaniu diety? Jak najmniej przetworzone produkty, co jeszcze? Skąd mam na przykład wiedzieć, że taka maślanka jest zła lub kotlety sojowe? Jakie posiłki przed i po siłowni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za dużo kalorii. Obetnij białko do 2g na kilogram masy ciała. Na Saa nie jesteś.

Zmieniony przez - Skeba w dniu 2013-01-21 22:51:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79
Czyli wszystko jest ok tylko powinienem zmniejszyć białko do 2 g? Nie muszę kupować żadnego garniera lub białka skoro mam taką dietę i dostarczam odpowiednie ilości? a jak z kaloriami? 5000 jest ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Piszę, że za dużo kalorii, a ty mówisz, że chcesz zwiększyć. Ty chcesz robić masę mięśniową, czy tłuszczową? 70kg tylko ważysz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 438 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10761
"dieta" jest tragiczna, pełno tu przetworzonych rzeczy. Zrób od nowa konkretna diete . Polegaj na kaszy, ryzu ,piersi z kurczaka, wolowinie , rybach , twarogu najlepiej chudym. Pamietaj im przetworzonych rzeczy tym lepiej . pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 438 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10761
.

Zmieniony przez - Zabawny w dniu 2013-01-21 23:01:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nawet nie zauważyłem: polędwica sopocka, kotlety sojowe, chleb pszenny.. WTF?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79
Co polecacie, aby jeść w szkole? Często nie ma mnie w domu więc jest problem żeby chodzić przykładowo z kurczakiem do szkoły i cały dzień go trzymać, podajcie mi przykładowe rzeczy i takie produkty co mogę po prostu kupić w sklepie i spożyć bez przyrządzenia jak np. jogurt itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co to za problem, by wziąć miskę z żarciem i zjeść w czasie przerwy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79
Nie wiem co takiego mam przetworzonego w tej diecie hmmm chleb, polędwica?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Maślanka out, chleb pszenny out, margaryna out, kotlety sojowe - out, kajzerki - out.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w diecie na redukjce

Następny temat

czy same brzuszKi i 6 wadera wystarczy na rzucenie lekkeigo fatu z dolu

WHEY premium