SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odpowiednia dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1135
Witam wzrost ok 176 waga 75kg
od 21.01.08 zaczynam ostro FBW ,i mam pytanko
posiadam sporo masy tłuszczowej do spalenia,
i jednoczesnie chce rzezbic,potrzebuje diety zeby chudnac ,obecnie biore hmb,ale niedułgo juz.prosze o pomoc w ułożeniu diety.Dziekuje

Dąże do Celu,tak doszło już wielu.pzdr

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
pogrubione tematy u góry strony, napewno znajdziesz.

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Z chęcią pomożemy, w czym masz problemy przy układaniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1135
poprostu musze miec taka diete która pomoze mi schudnac i pozwoli cwiczyc na siłowni z dobrymi wynikami,i zabardzo niewiem co jesc???????????????????

Dąże do Celu,tak doszło już wielu.pzdr

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny

Następny temat

Poziom tłuszczu ? Jak mierzyć ?

Wiecej