SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odpowiednia dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44
Witam. Jakies 4 miesiace temu zaczalem wazylem oklo 71 przy wzroscie 178cm. Postanowilem troche przytyc i zbudowac troche miesnie. Gajner ktory bralem to MUSCLE&WEZIGHT GANER firmy GNC. Zakupilem go w UK , poniewaz tutaj przebywam . Pilem 2 szejki dziennie , przed praca i po pracy czyli okolo 8 i 17 . Chcialem sie wpsomoc tym poniewaz praca uniemozliwiala mi regularne posilki .Staralem sie dosc czesto jadac ryz i piers z kurczaka . Efekt byl . waze teraz 80kg. Ale zaprzestalem juz brac gajnera i nie stosowalem zadnej diety przez okolo 2 miesiace . Jedzienie bylo dosc tuczace przyznam , Teraz postanowilem sie za siebie wziac i zaczac odpowiednia diete na przyrost tkanki miesniowej i zrzucenie zbednego tluszczu. Wykupilem karnet na silownie od przyszlego tygodnia. Wiec pytanie do was jaka dieta byla by odpowiednia do mojej wagi i jaki zestaw cwiczen proponujecie na poczatek ? i czy powinienem zaopatrzyc sie w jakies dodatkowe suplementy? chcialbym trenowac 3 razy w tyg plus 1h basenu w tygodniu.Dziekuje z gory i pzodrawiam !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 313 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6877
To zależy na jakim poziomie masz BF, napisz albo wrzuć zdjęcia wtedy można określić czy robić mase, redukcje, jak dobrać makro i rozkład posiłków.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44
W przedziale 23-25% BF.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Przy takim poziomie bf żaden gainer Ci nie potrzebny , wrzuć zdjęcie podglądowe sylwetki a także jadłospis w takiej formie : https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44
Ale to wlasnie ja bym prosil o rozplanowanie proponowanychj przez was /pana posilkow dziennych ,gdyz ja mam wlasnie z tym najwiekszy problem. pozdrawiam .a fotki gdzie wrzucic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 31 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 93
Allegro, olej KCT za litr wychodzi nawet 25 zł jak dobrze poszukasz. + Dowód. Jakościowo nie widzę różnicy w tym czy nierfainowanym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44
Jest ktos w stanie zaproponowac ,badz ulozyc proponowana diete? Czy zalecacie skorzystac z tej platnej ze strony?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Ty układasz dietę a my korygujemy

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 31 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 93
Nie ma co układać, odpalasz konto na myfitnesspalu, wpisujesz co jesz i dopasowujesz węgle, białko, tłuszcze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szukam dietetyka

Następny temat

Gdzie można dostać Olej Kokosowy ?

WHEY premium