SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odpiszcie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 773
Mam pytanko.Tak jak doradziła mi społecznosc forumowa,kupiłem carbo i kreatyne(ktos mi doradził 2 kg carbo,300g krety+za darmo dekse-lol i miałem sie miescic w 60 zł.hehe...zapłaciłem 70 zł i kupiłem za to 1,5 kg carbo Olimpu i krete,ale juz bez deksy-wałek).No i teraz potrzebuje pomocy.Szukałem podobnych tematów,ale nic pomocnego nie znalazłem.Otóz:jak dawkowac te carbo.Na wiaderku pisze by brac to 3 razy.A ja czytałem na tym forum by brac tylko raz dziennie.Jak mi doradzicie.Jezeli cwicze codzinnie koło 21 h,to jak brac krete i carbo.Brac to rano i po treningu??I w jakich ilosciach

PS:to juz na marginesie,choc wiem ze nie ten dział
1.czy jogurt z bananem jest dobry,bo opowiadali mi ze jak sie cwiczy i to jesz to tyjesz duzo
2.hehe...i teraz najlepsze:jak wybrac smak przy zakupie carbo,lub gainera??bo kupiłem i przysłali mi banana(w sumie nie jest zle),ale kumpel kupił gainera i mu dali kokos,hehe i narzeka strasznie na smak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 773
Aha,jeszcze cos.Waze 70 kg i cwicze intensywnie.50g(jakies 10 łyzeczek) rozpuscic w 150ml??A jak brac carbo i krete w dni beztreningowe??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
carbo do każdej porcji kreatyny 50-60 g (lub 0,6 g/kg masy ciała)
w zasadzie carbo, jak i inne odżywki spożywasz pod kątem swoich braków dietetycznych
więc, jeśli brakuje Ci węgli w ciągu dnia (masz też np. szybki metabolizm), to pij je też w ciągu dnia
uważaj na ogólny bilans, bo jak przedobrzysz, to pójdzie w bęben

jogurt z bananem...można w sumie dziwne pytanie, normalna sprawa (ja np. tak robię, tyle tylko, że zamiast jogurtu maślanka )

jeśli chodzi Ci o wybór smaku w sklepie SFD, to gdzieś na końcu zamówienia jest rubryczka UWAGI (czy coś w tych klimatach) i tam wpisujesz swoje wszystkie ewentualne uwagi , szczególnie te dotyczące smaku odżywki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 773
Dzienki!!!

Heh,w sumie to nie chodziło mi o to czy jogurt z bananem jest dobry,tylko czy jest dobry do cwiczen.Czy ma duza wartosc energetyczna czy jakas tam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Poczytaj troche bo twoja wiedza odnosnie odżywiania świeci pustkami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 773
No wiesz,czytałem.Ale tego nie znalazłem.

Qrde,stara zobaczyła carbo z kreta i mi zaczełą jazde robic.Mówi ze to sztuczne.Dałem jej przeczytac sqad,ale dalej jej sie to nie podobało.Zabroniła mi to brac dopóki nie skontaktuje sie z lekarzem i zapyta sie czy to mozna brac.LOL.Jak myslicie,co jej lekarz powie(biorac pod uwage,ze moze to byc 60-letnia babcia)??Ale pianie z niej bede miał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 773
Kreatyne z carbo brac rano na czczo??
Mozna carbo albo krete pic z mlekiem,czy tylko z wodą??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2894
Powie, ze to koxy;) Trzeba bylo schowac;)

Mierz wysoko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 773
Hehe.Poszukała na necie o kreatynie i nie mogła nic znalezc co by swiadczyło o niej zle.I dodatkowo ja przekadałem z 5 razy.Super!!!!hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2894
Gratuluje:) Ja mam "tajna" kreatynke;)

Mierz wysoko...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

promocja?

Następny temat

pytanie o l-karnityne !

WHEY premium