SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odparzenie w miejscu intymnym

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44
Witam mam odparzenie w miejscu intymnym tam mi się przynajmniej zdaje, że to odparzenie czy to może obtarcie czy to i to ?. Mam taki ciemniejszy pas skóry na jądrach i spodzie penisa. Skóra jest ciemniejsza w tych miejscach i widać podrażnienie. Czy ktoś miał coś takiego, może macie jakieś sugestie co to może faktycznie być i czym to mogę zwalczyć. U mnie w mieście czeka się długo do lekarza skórnego to przed zapisem może udało by mi się tego pozbyć i ominęła by mnie wizyta u lekarza. Dodam że prowadzę siedzący tryb pracy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33
Odważ się i pójdz do lekarza.

Nie zawsze szybko znaczy dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 222
jeżeli to odparzenie, to może smaruj sudocremem aczkolwiek ciemny pas mi się średnio kojarzy z odparzeniem. ja bym się umówiła do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 64
Mi to wygląda jednak na odparzenie, zwłaszcza, ze prowadzisz siedzący tryb życia i masz tam ograniczony dostęp powietrza. Sudocrem jest dobry na tego typu dolegliwości, wysusza i szybko goi.




Zmieniony przez - brandon w dniu 2013-01-09 11:15:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brandon jak by koleś czekał te parę lat na Twoją odpowiedź to by mu te jajka się konkretnie odparzyły, sparzyły, zeschły i odpadły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1331 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13780
Mariusz SOG :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co mi radzicie zrobic ? ;/;/

Następny temat

Paskudny ból łydki/piszczeli

WHEY premium