SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odmierzanie porcji białka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 467
Jak odmierzacie porcje białka WPC 80 (w moim przypadku "Ostrowia") żeby wyszło wam te 30g? Bo ja sypie 1 łyżkę dużą - czubiastą obficie - tak jak pisze na opakowaniu, a tego białko praktycznie mi wcale nie ubywa czyżby z 800g powstało abrakadabra 2 razy tyle?

Let's rock ;]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
30g = 3 duże łyżki z górką

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 511 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8504
ostatnio ktos tam zauwazyl, ze jest zle napisane :) 3 lyzki duze laduj, a zauwazysz szybko roznice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 467
Dzięki Panowie teraz wszystko się wyjaśniło łapcie po SOG-u

Let's rock ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 752 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5227
hmm 3 kopiaste lychy to 30g proszku? o to dziwne. Ja rowniez lykalem tylko 1 lyche obfita.

Cytat: słuchaj młody, bez soku w tym sporcie nic nie zrobisz.... nauczyć Cie bić w dupe ..czy sam sprobujesz w domu ? <<--- From Animal.pl



Moj Test: http://www.sfd.pl/Atak_na_Mase_Xp+KA_by_Chamillion-t336616.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
to źle łykasz

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1970
Czy muszę koniecznie jeść jedną porcję na raz? Nie mogę rozbić tego na dwa razy? Dostarczam dosyć dużo białka z jedzenia i równocześnie pasowałoby mi walnąć odżywkę dwa razy dziennie. Ale jak będę ładował po 1 porcji (np. po 40 g odżywki) to po 1 szybciej sie skończy a po drugie będę miał za dużo białka w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
Wszystko rób pod dietę. Jeżeli potrzebujesz Xgram białka to walisz x gram białka. Jeżeli natomiast dostarczysz całe białko z diety to odżywkę schowaj na jutro czy jakiś inny dzień kiedy będziesz jej potrzebował.


pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1970
Wielkie dzięki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

male pytanie

Następny temat

co teraz??

WHEY premium