SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odkurzanie w dziale, porządki choć jeszcze zima

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Witam po nieobecności w dziale.

Zabieram się do analiz wypowiedzi merytorycznych w dziale. Oceniam aktywność i wartość merytorycznych waszych wypowiedzi. Za kilka dni planuję mianować 2 nowych boldów.

W najbliższym czasie powstaną:

- 2 filmy z rozgrzewki, treningu i strechingu do treningu dla początkujących i średniozaawansowanych.

- propozycja treningu dla zaawansowanych z filmem pokazującym sposób jego wykonania

- FAQ naszego działu. Tutaj proszę o pomoc wpisując najczęściej zadawane pytania, lub problemy poruszane w zakladanych postach. Dodatkowo jeśli pojawiły się ciekawe arty podczas mojej nieobecności podlinkujcie.
Po sporzadzeniu FAQ działu posty na które są odpowiedzi będą kasowane bez ostrzeżenia.

Pytania i bierzące życzenia/propozycje/wnioski wpisujcie tutaj.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617

trzeba było się więcej udzielać

podpowiem, że piter92 się dużo udziela

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
ja dokładnie wiem ile kto napisal postów
jednak oceniam to w drugiej kolejności, w pierwszej wartość merytoryczną

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki SKL za polecenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10221
Dokładnie on chyba spędza 24h na dobę na sfd

"Ani Dnia Bez Walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Shinji77 nie przesadzaj
tak jak napisał liczy się wiedza a nie ilość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10221
No a jak jest dużo dobrej wiedzy to chyba git malina nie ?

"Ani Dnia Bez Walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no jak jest wiedza to tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
diabel tkwi w szczegółach, jak to mówią
ja jestem okrutny w ocenach
bo daje punkty ujemne za brednie

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mawashi nie bądź taki okrutny
a ja już mam 3 faworytów
ciekawe czy zgadne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10221
O jak punkty ujemne za brednie to przez całe moje życie się nie dochrapie

Ja tez mam swoje typy

"Ani Dnia Bez Walki"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ABSII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

Czy ma on sens??

WHEY premium