SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odkryłem chyba błąd w produktach ostrovit - miarka ??? UWAGA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6786
witam kupilem beta alanine 200g ostrovit oraz aakg 200g ostrovit

na tym i na tym jest opisane 5g (1 miarka) przed treningiem

tylko ze aakg 1 miarka do pełna faktycznie ma 5g proszku (zważyłem na wadze - starowałem miarke 2g i gdy zapełniłem ją do pełna wyszło 5g czyli się zgadza), że jedna miarka to 5g proszku

ALE !!!

w beta alanine gdy napełnie miarke wychodzi UWAGA 8-9g proszku

czyli tylko 1/2 miarki ma około 5g a na opakowaniu jest napisane ze jedna miarka to 5g

ZROBIŁEM EKSPERYMENT

aakg przerzucilem do drugiego pojemnika i wyszlo 40 miarek czyli 5g miarka x 40 miarek to wychodzi 200g czyli sie zgadza

ALE !!!

w beta alanine gdzie jest 200g i niby miarka ma 5g wyszlo tylko po przerzuceniu 20 miarek !!

czyli błąd na opakowaniu mowiacy ze 5g to jedna miarka. to jest pół miarki. mial ktos kiedys to i uzywal?

albo to jest blad producenta albo nie wiem. jak to bierrzecie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
nie od dzisiaj wiadomo, ze miarki dodawane do produktow maja pewne przeklamania i piszac kolokwialnie sa do dupy jezeli zalezy nam na prawidlowym odmierzaniu produktu co do grama.
wyjsciem z sytuacji i zabezpieczeniem na przyszlosc przed tego typuhistoriami jest po prostu zakupienie wagi elektronicznej, kuchennej, ktora za 30zl pozbawi Cię niepokoju zwiazanego z odmierzaniem produktow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4514 Napisanych postów 35792 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263115
dokładnie, różnie to bywa z tymi miarkami

waga problem z glowy
1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 60 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2298
W BA Ostrovitu miarka ma podzilake w polowie i tam jest własnie 4-5 g jak zwazysz to powinno wyjść i widać to raczej wyraźnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
niestety jak sam zauwazyles nie zawsze jest to prawda

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 677 Napisanych postów 6776 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66812
a tam nie jest opisane że PORCJA to 5 g a nie miarka?
często tak się zdarza o czym producent pisze drobnym druczkiem

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
ja wszystko ważę za pierwszym razem i pisze na opakowaniu ile g ma miarka.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18
Mimo wszystko polecam wykorzystać wagę - zawsze wiesz ile czego masz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna cm3

Następny temat

bialko

WHEY premium