SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odcinek szyjny-pomocy

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 167
Witam.Jestem nowy na forum.Mam 16 lat , mój staż treningowy wynosi już z 6 miesięcy ale ja nie o tym.Nie wiem czy tutaj pisze się o takich rzeczach ale widziałem jak niektórzy opisywali swoje problemy (kręgoslup,odcinek lędźwiowy itd) Ja mam problem z odcinkiem szyjnym odkąd miałem taki poważny wypadek rowery.Skakanie po hopkach itd.Długa historia .Dzięki temu wypadkowi tak wogóle zacząłem chodzić na siłownie.Pokaże mój rysunek





Rysownikiem nie jestem świetnym ale chodzi mi o te kropki ( kręgi) U mnie w odcinku szyjnym jest taka właśnie krzywizna.A ta czerwona linia to ból jaki czuje gdy pochylam głowę w dół.Ćwiczę na kręgosłup ( ćw wzmacniające kręg.) i zacznę chodzić na basen ale czy to jest niebezpieczne ? Nie mam idealnej symetri pomiędzy barkami , jeden jest trochę wyżej.Może macie dla mnie jakieś rady ? Mam też skolioze jak większość dzieciaków ( przez plecak) ale martwię się o te kręgi i ból tym spowodowany .Może jakiś krąg ucika nerw ? Pomocy , pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 167
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
mam podobnie , ale lżej bo mnie nie boli, basen nie zaszkodzi, skonsultuj jeszcze z lekarzem i przejdz do działu "zdrowie"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drazek

Następny temat

Prawidłowo?

WHEY premium