SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanko, prosze o pomoc :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249
Cel: Spalenie Fatu
Chcę spalić fat, tak żeby nie ucierpiała na tym moja kondycja i mięśnie :) Nie wiem jaki do końca trening stosować, w połączeniu z basenem i siłownią. Dietke mam od 5 dni, do tej pory chodziłem na basen, ale dzisiaj udałem się na siłownie i była tragedia. Zrobiłem trening arebowy na siłce ( co rozumiem przez krótkie przerwy miedzy seriami i intensywność, żeby jak najbardziej się zmęczyć) zaczynając od pleców i przechodząc do bicepsa. Po tym pierwszym mój biceps wysiadł ( co mi sie nigdy nie zdarzało tak szybko, mysle ze przez małe spozycie wegli) i musialem przejsc do barków. Ale najbardziej istotne jest to, jak można najlepiej połączyć siłke i basen, myśle tu o ćwiczeniach areobowych, chyba ze co innego mi polecacie :) Druga kwestia to dieta której wstępny szkielet wygląda tak

I posiłek
kawa + 2-4 jajek

II posiłek
serek wiejski

III posiłek
ryż + kurczak

IV posilek
serek wiejski

V posiłek
ser twarogowy, ewentualnie tuńczyk czasami :)

Brakuje mi tutaj jakiś dodatków, o których nie mam pojęcia więc bardzo prosze o pomoc, w tej kwestii. Gdzie, w jakiej ilosci, i jakie warzywa dodawać. W gre także wchodzą jakieś suplementy i odżywki. No i oczywiście tj pisałem wyrzej, bardzo prosze o doradzenie mi jakiegos treningu, do tej pory wyglądało to mniej więcej tak że robiłem raz dziennie areoby przez godzine na basenie i silce :)

Zdaje sobie sprawe że mail jest napisany dosyć chaotycznie i mało profesjonalnie. Wynika to tylko z tego że mam bardzo mizerną wiedzę na temat dietetyki. Czytam posty z tego forum i się ucze, ale odrazu wszystkiego nia zakapuje :) Jeżeli znajdzie się ktoś chętny i mi pomoże, to z góry serdecznie dziękuję :)

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 21

Waga: 90

Wzrost: 188

Obwód klatki: 106

Obwód ramienia: 36

Obwód talii: pas 92

Obwód uda: nie wiem

Obwód łydki: nie wiem

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie wiem

Aktywność w ciągu dnia: studia :P

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Sporty: Mam do dyspozycji siłownie i basen, nie wiem jak to do końca połączyć razem żeby dawało jak najlepszy efekt ?


Odżywianie: Wcześniej chodząc na siłke spożywałem sporo węglowodanów

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia i basen 5 razy w tygodniu

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak

Stosowane wcześniej diety: na mase

Zmieniony przez - Spaniszcze w dniu 2008-01-22 22:24:39
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
Posty podiweszone czytać! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
po 1. Po wymiarach widać, że tych mięśni za dużo, więc nie sraj sie tak o nie.
po 2. Dieta nędzna, wylicz sobie zapotrzebowanie i wtedy możemy rozmawiać.
po 3. U góry masz podwieszony post z rodzajami treningów, przeczytaj.
po 4. Skoro biceps wysiada Ci przy plecach, to znaczy, że nie umiesz ich ćwiczyć.
po 5. Basen daj w dni wolne od siłki.
po 6. Z supli starczą witaminy, 0-3 i ZMA.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch!

Następny temat

pytanie o zapotrzebowanie

Wiecej