SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie w wieku 16 lat, jak jeść, bieganie.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1803

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 83
Cześć, nie wiem czy robie dobrze jedząc mniej, ale jem okolo 2 posiłki dziennie, z czego śniadanie 2 bułki okolo, obiad 450 gram warzyw z patelni (około 16:00) a potem o 21 biegam i ide spać.
Mam 16 lat, wzrost 175 cm, waga : 71,9 kg.

Mógł mi ktoś by w tym pomóc ? Naprawde potrzebuje pomocy, niby nie czuje się aż tak bardzo głodny, ale czy mi się to nie wróci ?

Licze na dobre odpowiedzi.

A i jem tak około od soboty, biegam od 3 dni (1 dzien - 3 km(25 minut), 2 dzien - 5,7 km(45min), 3 dzien - 7,27km (godzina)

Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 83
chłopak :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 83
czy mam zmienić tryb jedzenia ? jeżeli tak - to jak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3360
Jesz jedynie dwie bułki i warzywa w ciągu dnia? Najlepszy sposób, żeby sobie rozwalić ciało Musisz jeść normalnie, wyliczając swoje zapotrzebowanie kaloryczne, potem odejmujesz od niego 200-300 kcal i pod to ustawiasz posiłki.

Zmieniony przez - Epic Kris w dniu 2014-02-06 23:22:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1582
https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html tutaj masz zapotrzebowanie, ułóż sobie dietę z deficytem kcal. Monitoruj wagę i obwody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 83
3144kalorie - to jest niby moje zapotrzebowanie. Jak wrócić do normalnego odżywiania? Nagle? I jak biegam o 21 to jaka jesc kolacje i o której?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 339
Najlepsza opcja redukcji, to tygodniowe ucinanie kalorii. Zacznij od 3000kcal i co tydzień ucinaj po 100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 339
Ps. Aż dojdziesz do ok. 2000-1800
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
100 co tydzień to zdecydowanie za dużo, utnij z 50kcal jak będzie zwalniało, albo 100 jak będzie całkowity zastój, ale na pewno nie co tydzień

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 83
A jak wrócić do normalnego jedzenia teraz? Bo jadłem trochę mało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 83
I jeśli biegam 20 max 20:30 przez około 50 minut to o której jesc ostatni posiłek?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do oceny ( Starannie ułożona )

Następny temat

dieta na redukcje do oceny

WHEY premium