SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie w okresie dojrzewania, jak to zrobić efektywnie i zdrowo?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

Ilość wyświetleń tematu: 12756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


































Zmieniony przez - Skalar. w dniu 2009-11-27 15:09:48
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
rozpisałeś się troche o tych rybach, do błonnika nie nawiązałeś ale to nic szkoda tylko że nie ma przykładowych form ruchu u młodzierzy bo to może być powodem wielu błędów i szkód jakie mogą sobie wyrządzić zbyt otyli którzy od razu gdy zaczynaja swą diete (zmieniają swój dotychczasowy tryb życia) zaczynają biegać co jest wielkim błedem...
tak poza tym praca b. dobra sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tytuł pracy jak również punkt o formach ruchu to powtórzenie wielu tematów, prawdę mówiąc nie miałem ochoty się rozpisywać za bardzo z tego właśnie względu.

Ps. Co do ryb, metyloamina może być maskowana kwaśnym sokiem cytrynowym. Zachodzi reakcja zobojętniania zasada+kwas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
ja właśnie może i błąd zrobiłem rozpisując się za nad to o formach ruchu, starając się wszystkie składniki uogólnić, a nie rozpisać się w kilku nad to (może to i był błąd)
ale mimo tego gratuluje całej trójce, może następnym razem mi się uda
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Zmieniony przez - Hihihehe w dniu 2009-12-06 17:01:16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASAKRA ;/ PROSZE O POMOC

Wiecej