SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie pomoc ;)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1912

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Płeć

mężczyzna

Waga

127

Wzrost

190

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Studia obecnie wolne spanie nie regularne

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

siłownia 1.30 H dom x2 serie 30 min

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

nie stosowana

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

średni zdolny do ćwiczeń

Stosowana lub planowana suplementacja

Spalacze i inne dodatki (planowane)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 99 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1727
Witam ostatnim razem pisałem w tematach spalacze itp szukałem i pokierowano mnie do tematu diety .

Otóż wydaje mi się że spory problem jest w mojej diecie żeby osiągnąć sukces więc po to tu piszę.
Jestem człowiekiem co ćwiczy już ponad rok na siłowni problem w tym że nie regularnie i chce zabrać się z to pełną parą z całym rozpisem w sensie dieta ćwiczenia itp :) posiadam karnet do siłowni PURE gdzie mam dostęp do dobrego sprzętu więc czuje ze niczego mi nie brak .
otóż w temacie nie regularnie nie oznacza że nie ćwiczę w te dni w ogóle nadrabiam czasami w domu itp.
No ale ok do rzeczy moja dieta jest zróżnicowana od normalnych obiadów po zupę w proszku unikam fast food czasami robię sobie sam warzywne pizze ale to raz na miesiąc coś takiego mam słabość do ketchupu a słyszałem że posiada sporo węglowodanów pije sok wodę sok kupuje w kartonie niby 100% ale na pewno posiada masę cukru
jem jak mi się spodoba czasami 3-2 posiłki dziennie jem sporo jajek jajecznica z warzywami grzanki z jajkami itp
ogólnie chciano mi zaproponować trening personalny z dietą itp ale niestety miesięczny koszt jest przewyższający moje przychody x) więc nawet nie ma takiej opcji ;)
szukam czegoś w internecie ale to nie to samo muszę mieć coś co mam walnąć na moją korkową tablice i się tego trzymać
został mi polecony na sam początek thermo stim wiec nie wiem :) jak jest ok to lecę go dziś kupić ale jak ktoś mi napisał potrzebuję diety nie wiem na ile kalorii dokładnie może polecicie mi coś to są moje wyniki robione miesiąc temu na siłowni obecnie jestem chudszy o te 2-3 kg pozdrawiam wiem ze czuje że mam mięśnie ale pod warstwą sadła którą chce zrzucić i odsłonić je wreszcie moim minusem jest zła praca hormonów poprzez chorobę Astmy i branie w dzieciństwie sterydów i na początku 16 życia powrót jej teraz znowu ucichło to biorę tylko lek jak czuje że muszę co jest już rzadkim przypadkiem nie regularnie












Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 693 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7218
Astma tutaj nie ma nic do gadania ;] Sam mam i sam brałem sterydy wziewne i nie miałem nigdy problemów z treningiem ani niczym, nawet powiem więcej - pomagały, tylko tyle że inhalator zawsze musiałem mieć ze sobą, teraz w ogóle nie mam żadnych problemów z astmą, tylko alergia.

"No ale ok do rzeczy moja dieta jest zróżnicowana od normalnych obiadów po zupę w proszku unikam fast food czasami robię sobie sam warzywne pizze ale to raz na miesiąc coś takiego mam słabość do ketchupu a słyszałem że posiada sporo węglowodanów pije sok wodę sok kupuje w kartonie niby 100% ale na pewno posiada masę cukru"
jem jak mi się spodoba czasami 3-2 posiłki dziennie jem sporo jajek jajecznica z warzywami grzanki z jajkami itp

I ty się dziwisz że nie możesz spalić? Zmień nawyki żywieniowe stary, to nawet bez treningu pójdzie fat.

Zmieniony przez - MuckyMuck w dniu 2012-07-23 14:02:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7729
Adeks
posiadam karnet do siłowni PURE gdzie mam dostęp do dobrego sprzętu więc czuje ze niczego mi nie brak .



Myślę że sama wejściówka do lanserskiego klubu to za mało, ale o tym prekonasz się czytając forum.

Koło Szeherezady przechodziłem

Chwilowo mnie nie ma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 99 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1727
2fat4u nie rób ze mnie idioty. To jest logiczne nie wiem na jaką dietę się przerzucić ile kaloryczną ? żeby to sadło spalić ps.. dziś kupiłem thermo stim extreme czy to norma że pierwsze dni są takie dość nie typowe nie mogę spać chociaż spałem tylko 5 h niecałe i myślałem że normalnie polegnę ale nic miotam się w łóżku czuje się jak bym był rozgrzany no dość nie typowo serce raczej ok . jak bym gardło miał lekko ściśnięte nie wiem może to przez moją głowę nerwy ? jak na mnie specyfik zadziała pierwszy dzień dopiero czyli dwie tabletki przed posiłkiem dziś bez ćwiczenia więc tylko 2 to normalne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Zaczynasz od dupy strony. Ogarnij dietę a ten spalacz odstaw. Przy Twojej(naszej) wadze jest to tylko wyrzucenie pieniędzy w błoto i niepotrzebne obciążenie dla serca + w Twoim przypadku problemy ze snem. Gdyby redukcja polegała na łykaniu spalaczy to ten dział by był niepotrzebny a po ulicy by chodzili sami szczupli ludzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 99 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1727
przecież nie biorę tego bez ćwiczeń cały czas ćwiczę dietę muszę ułożyć redukcyjną ale jaką , byście dali ile kaloryczną w takiej sytuacji ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31308
ja startowałem ze 118 i podobnym zatłuszczeniu.
dałem 2400-2500
b-2,0
t-1,0
w-reszta
oczywiście:ŻADNYCH spalaczy i pilnowanie jakości paszy
+trening FBW/3Xtydz+aero/interwał po
i poszło 25kg
i od roku spokojnie się utrzymuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 675 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5792
zarcie to podstawa a u ciebie kuleje
kolejna podstawa to trening aerobowy- najlepsze efekty notuje jak biegamna czczo.
jak bedziesz ważył 79kg przy wzroscie 190cm to bedziesz wygladal jak patyk- 83-85 ja bym widzial.
diete dopracuj ale ja ci jej nie rozpisze ale jest tysiace artykułów tutaj o tym. dasz rade. tylko rob to porzadnie- bez opyerdalania sie.

3 2 1 BooomBA
i życie staje się lepsze

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w ulozeniu diet na mase!

Następny temat

Dieta na masę

WHEY premium