SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie podczas karmienia piersią

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2029

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

28

Płeć

K

Waga

89

Wzrost

167

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

spacer ok 2h dziennie, codzienne czynności domowe. jeśli trenuje to wieczorem ok 20, kłade się spać ok 23.

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

j.w

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

obecne odżywiane j.w
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13
Witam,
Jestem mamą 2,5 miesięcznego synka, którego karmię piersią. W związku z tym staram się odżywiać zdrowo, jeść dużo owoców i warzyw, piję ok 2 l. wody dziennie, nie jem smażonego itd. Sporadycznie, od tzw. święta zjem kawałek placka czy też kawałek czekolady (wiem, wiem puste kalorie). Aczkolwiek mój problem polega na tym, że od ponad miesiąca moja waga stoi w miejscu. Ważną sprawą jest to, że 2,3, razy w tyg. biegam, a codziennie jestem na spacerze co najmniej 1,5h. No i wiadomo codzienne czynności przy Maluszku. Przyznam, że przed ciążą i w ciąży ze zdrowym odżywianiem było różnie. Sporo napojów gazowanych, fast foody, słodycze itp Tym sposobem przed zajściem w ciążę ważyłam 84 kg (!!!) przy wzroście 167 cm. Jedynie co to codziennie 1,5 godzinne spacery z psem. Teraz po porodzie ważę 89 kg (!!!) i ani kg mniej! Jasne, że chciałabym schudnąć! wydawało mi się, że robię wszystko w tym kierunku, ale niestety...gdzie popełniam błąd?

Przykładowy dzień:
Śniadanie: ok 8.00 - 1,5 bułki, bądź 2 kromki chleba z twarogiem+dżem jabłkowy własnej roboty, bądź mascarpone z wędliną drobiową, herbata gorzka
II śniadanie: serek homogenizowany, jabłko bądź banan i kilka wafli ryżowych
Obiad ok.13.00, 14.00 - np. pierś gotowana na parze, ziemniaki, buraczki
Podwieczorek: wafle ryżowe, jakiś owoc, bądź kromka chleba
Kolacja ok 19.00 - np. parówka + kromka chleba, herbata gorzka

W między czasie piję wodę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 289 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3329
Zapraszam do czytania tematów w dziale podwieszonym. Znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
dział Ladies i wyszukiwarka tam, jest sporo tematów na temat karmienia piersią.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 378 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10889
Poczytaj tematy na forum, policz swoje zapotrzebowanie i uloz zdrowsza diete... Niby jesz zdrowo, ale jednak chlebek, jakas pseudo wędlina, owoce zamiast warzyw, serek homo pewno nie naturalny tylko slodzony, dżem, wafle... Dużo masz też w Lejdis. Czytaj podwieszone tematy. Dorzuć do diety zdrowe tluszcze. Wywal pseudo zdrowe cukrzone produkty. Dorzuć warzyw. Chleb też odpuść. Zamiast parówki weź i zrób 100 gram schabu na oleju kokosowym. Może to być dla ciebie szok, ale będzie to miało pewnie mniej tłuszczu i więcej białka niż 100gram parowek.

blat i ogień

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta IF

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny

WHEY premium