SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie na amfetaminie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 42409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3403
Słyszałem o takim odchudzaniu a tu macie artykuł http://hyperreal.info/neuro_groove/go.to/art/1896 napsizcie co o ym sadzicie .Aha to odchudzanie nie dla mnie tylko dla koleżanki !
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
No fakt.
1) Zależy o co chodzi w odchudzaniu koleżanki. Ten koleś miał to całkiem konkretnie przemyślane - po rzuceniu szlugów spada tempo przemiany materii i się tyje, więc do czasu ustalenia się nowej równowagi, obkurczenia żołądka używał amfetaminy żeby zahamować łaknienie. Git, to jest jakieś rozwiązanie. Natomiast jeśli koleżanka jest grubaską i (jak w przypadku większości grubasów) jedzenie zaspokaja jakąś jej potrzebę natury psychologicznej a ona liczy że amfa jej ten problem rozwiąże no to zaliczy kolejną wtopę i szkoda się szprycować moim zdaniem.
2) Nie widzę przeszkód, jeśli tylko koleżanka jest osobą wystarczająco rozsądną żeby być w stanie używać uzależniającego narkotyku w konkretnie określonym celu i potem go odstawić - nie każdy tak potrafi.
3) Poza tym zanim bym sięgnął po amfetaminę w celu hamowania łaknienia to zorientował bym się czy nie ma czegoś legalnego i mniej toksycznego tak samo działającego - podejrzewam że jest.
4) Co ten temat robi ****a w dopingu!?

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 554 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15470
Jezeli bedziesz ja bral w duzych ilosciach i czesto i sie uzaleznisz to na pewno schudniesz.........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3403
ale ty mądry jestes jak żeś to wywnioskował ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak bedziesz łupił kolezanke codziennie po 2 godziny to do takiego wysilku napewno schudnie heheheheheheh a o amfetaminie to ja nie mam pojecia czemu ty myslisz o tym gownie jako srodku na spalanie tluszczu ten art to szit
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 554 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15470
A tak wogole to polecam heroine syzbsze efekty
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 89 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1135
Odchudzi się na pewno! A pózniej stała gorączka i syfy na twarzy.
Jak się od zwyczaji to przytyje dwa razy więcej.
hawk!
1

Blebleble

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 216 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29631
po**bało was ? na amfetaminie chcecie sie odchudzać A HA fajnie. Przedstawie przykład mojej kolezanki bardzo dobrej kolezanki 2 lata temu wpadła na pomysł ze będzie sie uczyć po amfie a przy okazji będzie chudnąć ... wszytsko na początku było Si puźniej przyszło uzaleznienie po miesiącu systematycznego brania nie mogła powiedzieć NIE. Aktualnie wciaga 2 lata, leczyła sie była gdzieś w zakładach psychiatrycznych ponoć była na detoxie, i dostała rente ... teraz sobie moze na więcej wciąganie pozwolić ... straciła wszytskich znajomych bo tak sie jej w głowie popierodoliło, a jeśli chodzi o jej ambitne plany czyli o nauke i o chudnięcie to nie zdała w 3 klasie, a schudnąć shudła 12 kg teraz strasznie wygląda pełno syfów na ryju i same kości wygląda jak anorektyczka, a jeśli chodzi o jej siłe i o siły "witalne" to jest człowiek zmarnowany ... nie moze zyć bez amfy...

Więc niech to będzie za***istą przestrogą dla twojej kolezanki...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 89 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1135
Przeżyła 2 lata wciągania? To i tak szczęście przy tym skażonym towarze.
Znaczy młoda silna, i pewnie kiedyś zostanie fanką radia Ma Ryja[albo nie ma].
1

Blebleble

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 216 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29631
tak mi sie zdaje ze za jakieś 2 lata pozegnamy ją ze świata żywych ... czas pokaze
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to wogole za***isty pomysl ... Kurde przecierz to ryje baniak jak nie wiem co ... uzaleznia za***iscie ... i jakby tego malo tak wali po pikawie ze szok ... Po roku wciagania mam nadcisnienie w dosc mlodym wieku i zjechany łeb ... Niech wogole o tym zapomni!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 89 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1135
Zjechany nie łeb, tylko głowę. Łeb to se możesz oglądać przez lupę.
howg!
2

Blebleble

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sterydy i dieta tłuszczowa

Następny temat

Postepy diagnostyki dopingowej

WHEY premium