SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie i suplementacja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 18
Witam, chciałbym zaczerpnąć trochę wiedzy dotyczącej odchudzania oraz tego, jakimi suplementami je poprzeć. Mam 20 lat, moja waga wynosiła 92 kilogramy przy wzroście 175 centymetrów. Obecnie ważę 77.5 kilograma, nie wspomagałem się żadnymi suplementami, jedynie dieta, oraz treningi siłowo-wytrzymałościowe. Bardzo mi zależy na utracie tłuszczy, który głównie zgromadził mi się na klatce oraz brzuchu. Analizowałem wiele tematów na forum, i sięgnąłem po kreatynę (monohydrat), zaczynam dopiero przygodę. Chciałbym również zapytać o jakiś spalacz tłuszczu czytałem dużo o Scortchu, jednak chętnie poznałbym Wasze opinie. Zależy mi na tym, aby suplementy nie były inwazyjne dla mojego organizmu, i działały jak najmniej pobudzająco przy jak najlepszych efektach. Co myślicie o połączeniu tych dwóch suplementów? Dziękuję każdemu za odpowiedź, i poświęcony mi czas, pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699668
Suplementy diety na odchudzanie są pomocne i potrafią wyraźnie skrócić okres redukcji, jednak muszą być wybierane i stosowane w sposób rozsądny. Nie zastąpią też ani treningu, ani diety z ujemnym bilansem kalorycznym. Dobra dieta redukcyjna to podstawa, ale gdy zdecydujemy się na suplementację wspomagającą spalanie tłuszczu, wybierajmy świadomie suplementy oparte na tych substancjach, które realnie działają. Takim spalaczem tłuszczu jest:
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Redox_Extreme-opis37698.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Przede wszystkim skupimy się na tym, co jest istotne, czyli diecie i treningu siłowym. Jak podstawy będą ogarnięte, to można będzie pomyśleć o szczegółach. Suplemeny to tak jak szczypiorek w jajecznicy. Można dodać, ale niekoniecznie do jajecznicy na zbukach.

Zacznij więc od wypełnienia ankiety działu:

WZÓR PRAWIDŁOWO WYPEŁNIONEJ ANKIETY
Wiek :redukcja
Płeć : mężczyzna/kobieta
Wiek : 38
Waga : 86
Wzrost : 176
Obwód klatki : 112
Obwód ramienia : 40
Obwód talii : 90
Obwód uda : 67
Obwód łydki : 42
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 25%
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - FBW, w DNT aero/HIIT
Odżywianie : mam słabość do słodyczy, ale staram się ograniczać
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : nietolerancja laktozy
Stan zdrowia : nadciśnienie
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : CLA
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tylko takie które nie podnoszą ciśnienia
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 18
domer
Przede wszystkim skupimy się na tym, co jest istotne, czyli diecie i treningu siłowym. Jak podstawy będą ogarnięte, to można będzie pomyśleć o szczegółach. Suplemeny to tak jak szczypiorek w jajecznicy. Można dodać, ale niekoniecznie do jajecznicy na zbukach.

Zacznij więc od wypełnienia ankiety działu:

WZÓR PRAWIDŁOWO WYPEŁNIONEJ ANKIETY
Wiek :redukcja
Płeć : mężczyzna/kobieta
Wiek : 38
Waga : 86
Wzrost : 176
Obwód klatki : 112
Obwód ramienia : 40
Obwód talii : 90
Obwód uda : 67
Obwód łydki : 42
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 25%
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - FBW, w DNT aero/HIIT
Odżywianie : mam słabość do słodyczy, ale staram się ograniczać
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : nietolerancja laktozy
Stan zdrowia : nadciśnienie
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : CLA
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tylko takie które nie podnoszą ciśnienia
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana



Czy mogę skopiowaną ankietę wysłać tutaj, w odpowiedzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191500
Tak możesz tutaj , dopiero mając wszystkie Twoje dane możemy Ci pomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 18
WZÓR PRAWIDŁOWO WYPEŁNIONEJ ANKIETY
Cel :redukcja
Płeć : mężczyzna
Wiek : 20
Waga : 77.5kg
Wzrost : 175
Obwód klatki : -
Obwód ramienia : -
Obwód talii : -
Obwód uda : -
Obwód łydki : -
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : -
Aktywność w ciągu dnia : Duża, treningi.
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3 razy w tygodniu treningi siłowe, podciąganie, Dipy, gimnastyka, akrobatka, boks. Oprócz tego w kolejne 3 dni, bieganie (beep test)
Odżywianie : 5 miesięcy nie tykam się słodkiego, pije wodę.
Cel : redukcja rozłożona w czasie, chce jak najwięcej zbić do lipca, jednocześnie nie chce, aby odzywanie/ suplementy były inwazyjne dla organizmu.
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : bardzo dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Białko olimp isolate 95.
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tylko takie które nie podnoszą ciśnienia
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 18
WZÓR PRAWIDŁOWO WYPEŁNIONEJ ANKIETY
Cel :redukcja
Płeć : mężczyzna
Wiek : 20
Waga : 77.5kg
Wzrost : 175
Obwód klatki : -
Obwód ramienia : -
Obwód talii : -
Obwód uda : -
Obwód łydki : -
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : -
Aktywność w ciągu dnia : Duża, treningi.
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3 razy w tygodniu treningi siłowe, podciąganie, Dipy, gimnastyka, akrobatka, boks. Oprócz tego w kolejne 3 dni, bieganie (beep test)
Odżywianie : 5 miesięcy nie tykam się słodkiego, pije wodę.
Cel : redukcja rozłożona w czasie, chce jak najwięcej zbić do lipca, jednocześnie nie chce, aby odzywanie/ suplementy były inwazyjne dla organizmu.
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : bardzo dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Białko olimp isolate 95.
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tylko takie które nie podnoszą ciśnienia
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
W jaki sposób chcesz kontrolować efekty kształtowania sylwetki nie znając wstępnych pomiarów obwodów ciała? Należy je zmierzyć rano na czczo i dokonywać pomiarów co jeden, dwa tygodnie.

Wrzuć wyliczenia zapotrzebowania kalorycznego organizmu z dokładnego wzoru, który znajdziesz w tym oto artykule:

https://potreningu.pl/articles/5255/zapotrzebowanie-kaloryczne-dla-wnikliwych-

Następnie odejmij od uzyskanego wyniku 300 kalorii i wrzuć podział na składniki odżywcze 2 gramy na kilogram masy ciała białka, min. 1 g tłuszczów i reszta kalorii pochodząca z węglowodanów.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
nie wiem jak Twoja wrażliwość na stypulanty i ciśnienie po kofeinie, ale jak chcesz to ten jest bez kofeiny https://sklep.sfd.pl/USA_Labs_USA_Labs_Cutting_Edge-opis1110.html?device=c&gclid=EAIaIQobChMIrdSBnZKG5wIVAeaaCh1XoQrnEAQYBCABEgIYK**_BwE 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Nawiązując do wypowiedzi powyżej i spalaczy tkanki tłuszczowej bez dodatku stymulantów, to można jeszcze przemyśleć stosowanie następujących produktów:

1. Quamtrax Thermo Cuts:

https://sklep.sfd.pl/Quamtrax_Thermo_Cuts-opis38626.html

2. Olimp Liporazor:

https://sklep.sfd.pl/Olimp_Liporazor-opis40004.html

3. Quamtrax Lipotropic:

https://sklep.sfd.pl/Quamtrax_Lipotropic_-opis38655.html

Ewentualnie również można przemyśleć skomponowane spalacza że składników osobno, takich jak ekstrakt z pokrzywy.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przerwa w redukcji

Następny temat

co jesc

WHEY premium