SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie i niektóre odżywki czy stosowac

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 516

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14
Siemaneczko
6 tygodni działam na siłowni, mam plan treningowy i dietę. Zaczynalem od 113kg, po 6 tygodniach na wadze wskakuje 103kg.
Mam kilka pytań, moj trener od ktorego kupilem diete i ktory ulozyl mi ten plan po tych 6 tygodniach nic nie każe mi zmieniać,chodzi mi o proporcje i o ćwiczenia.
Zaczynalem od 5 posiłków , 3 posilki po 170g mięsa, teraz jest tak samo pomimo tego ze waze mniej. Jedyne co sie zmienia to ze musze z jednego posiłku wyrzucić weglowodany, czy tak jest w porządku? dodam ze czuje sie najedzony, nie napchany, ale bardzo syty. Tez plan treningowy tzn cwiczenia sa takie same, jedyna zmiana to dlugosc robienia aerobow

Kolejna sprawa, od samego początku stosuje spalacz Jungle Burner 7, Omega 3 po śniadaniu, Bcaa przed i po treningu i Białko Whey 100 zawsze na sniadanie z owsianka sie serkiem homo i na kolację.
Teraz kupilem nowe bialko IsoBlast 95 firmy Blastex i Kreatyne Beltor Z3 i teraz moje pytanie brzmi tak, czy ta kreatyna nie zatrzyma procesu spalania tkanki tłuszczowej, chcialbym do wakacji zrzucic kilogramy i zbudowac mięśnie w jak najlepszy mozliwy sposób

Nie mam powodów zeby temu trenerowi nie ufac bo efekty są, ale kontakt z nim jest dosyc trudny, jedynie drogą mailową i mam wrażenie ze ostatnio nie zbyt intresuje go to o co pytam, prosze o porade, pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
Masz trenera to wszelkie problemy konsultuj właśnie z nim .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14
Tak tylko wszelkie moje pytania lub wątpliwości są przez niego troszke olewane. Np pytam o te bialka i kreatyne i czy zmieniac cos to dostaje odpowiedz "bedzie ok" i co z takim pogadasz :(
Chcialbym wiedzieć czy dobrze robie i chcialbym zeby ten czas na silowni byl jak najbardziej efektywny, dlatego pytam na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zmień trenera, tutaj nie ma filozofii.
Połowa tego co kupiłeś jest Ci niepotrzebna.

W tym dziale jedynie skupiamy się na problematyce żywieniowej.
Kreatyna, spalacz, bcaa przy tej wadzę i stażu jest kompletnie zbędne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Źródła białka w diecie

Następny temat

Białka

WHEY premium