SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie dla nowicjusza

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 699

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49
Witam.
Mam 16 lat, 180 cm wzrostu i waze kolo 106-107 kg, w pasie kolo 115 cm. Postanowilem schudnac, ale nie wiem jak sie za to zabrac.
Jak na razie tylko biegalem sobie troche, 3.5 km w 20 min. nie byly to aeroby, bo po przebiegnieciu bylem dosyc wyczerpany i caly spocony( tak wiem, slaba kondycje mam).
Tak wiec teraz od czego zaczac? Podobno trening HIIT nie jest dla ludzi ze slaba kondycja i nie wiem czy dam rade. Z drugiej strony podobno najefektywniej spala tluszcz. To aeroby czy HIIT? I ewentualnie jak to wykonywac?
I bylbym wdzieczny jakby ktos rozpisal jakas diete, tylko pamietajac o tym ze jeszcze chodze do szkoly i wracam do domu kolo 16-17, a do szkoly raczej jakichs dziwnych dan nie zabiore.
Z gory dziekuje za odpowiedz:)

a i jak na razie w gre wchodzi basen, moze pozniej silownia, jak juz troche zrzuce.

Zmieniony przez - cysio528 w dniu 2010-09-20 16:28:30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
Diety Ci nikt nie rozpisze. Na początek poczytaj i postaraj sie odżywiać zgodnie z 10 wskazówkami żywieniowymi. Znajdziesz wszystko na poczatku dzialu ( posty pogrubione)

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49
a jak z tymi treningami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Basen, marsze, jak troche schudniesz to lekki trucht - BUDOWAC KONDYCJĘ !!! + siłownia i dieta.

Diete ulozysz albo poszukaj na forum - pelno ludzi wkleja diety. W Twoim przypadku wystarczy jesc odpowienie produkty i nic nie trzeba liczyc.

Ruch + zdrowe żarcie i spadnie waga szybko z takiego poziomu.

HIIT odpusc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zła dieta - powodem spadku formy?

Następny temat

Koktail na noc

Wiecej