SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie a suplementy - MAN Scorch vs Fyre

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16
Witam.
Mam 25 lat, 177cm wzrostu i 100kg wagi.

Moja masa nie przekłada się dokładnie na otyłość ponieważ mam grube kości i jestem w miarę szeroki w barkach. Lecz od pracy przed komputerem i znikomej ilości ruchu zrobiła mi się „oponka" na brzuchu której chciał bym się pozbyć i przy okazji lekko wyrzeźbić.
Miesiąc temu rozpocząłem już ćwiczenia na siłowni (4 razy w tygodniu) oraz dodatkowo basenik po każdym treningu. Oczywiście o diecie też nie zapomniałem lecz czasami gorzej wychodzi z przestrzeganiem.

Moje Pytania sa następujące:
- Który ze środków wedle waszego uznania da lepsze efekt, MAN Scorch czy Fyre? Jeżeli ktoś zna coś lepszego to proszę o info.
- Jakie suplementy stosować do FatBurner'ów aby zwiększyć efekty

Z góry dziękuje za pomoc!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3357 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19536
Przede wszystkim dieta z ujemnym bilansem kalorycznym i trening aerobowy. Co do spalaczy na początek redukcji Scorch będzie dobry.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 382 Napisanych postów 37469 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126387
trenujesz za krotko aby "wyczuc" trening, a także odżywianie, dlatego w kwestii spalacza narazie bym się wstrzymał...

ew. jakies substancje -dodatkowo prozdrowotne- jak lecytyna czy omega3, karnityna, czy tauryna można dokladać ze względu na ich szerokie w tym względzie- jak i po częsci lipotropowe- dzialanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16
dziekuje za porade.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5
hej, zamowilam wczoraj scorcha remix, przez 5 miesiecy sie niezle zaniedbalam musze zgubic az 20 kg wczesniej jak chodzilam na silownie bralam l karnityne czulam roznice nie powiem ale potrzebuje czegos lepszego;/ nie wiem czy scorch jako pierwszy spalacz bedzie najlepszy ale wybralam go tylko dlatego ze ma duzo pozytywnych opini,i mam pytanie czy biorac scrocha po treningach mozna spokojnie korzystac z sauny??

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clout, Animal Pump White Flood

Następny temat

Mutant Mass+ Bcaa dawkowanie

Shaker