SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie a sport wyczynowy

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1684

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 72
Witam, mam pewną sprawę, mianowicie chodzi o to, że trenuję wyczynowo pływanie, dziennie przerabiam 13-14 km w wodzie i nie raz dochodzi do tego jeszcze jakieś bieganie, czy siłownia. Odżywiam się zdrowo, jem dosyć dużo płatków owsianych, makaronów, zero fastfodów i mało słodyczy. No i tutaj pojawia się problem. Trenuję na prawdę ciężko i przez to mam mało tłuszczu (ok.10%), ale przydałoby się jeszcze bardziej zmniejszyć tłuszcz do ok. 5-7%, a przy takim wycisku nie ma mowy o diecie low-carb, bo po prostu wykituję. Co robić w takim razie? Jeżeli chodzi o suple to aktualnie biorę MP Assault, Beta-alanine Carno rush, Xtreme detonator i Isostar.
jeżeli to się też przyda to mam 185cm wzrostu, ważę 77 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 483
jesli chcesz spalic tłuszcz musisz byc na deficycie kalorycznym to jest klucz do sukcesu, jesc odpowiednią ilosc bialka wegli i tluszczy, chociaz 10% fatu to niezly wynik:) ale jak chcesz bardziej uwydatnic miesnie to deficyt musi byc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3058
MonteChristo
mam 185cm wzrostu, ważę 77 kg

lukakozi
jak chcesz bardziej uwydatnic miesnie to deficyt musi byc :)

luka... prosze Cie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 72
no bo sprawa jest taka, że im mniej mam tłuszczu, tym szybciej się pływa, ale jak ograniczę węgle, to będę miał zjazd energetyczny. Myślałem o jakimś spalaczu, tylko właśnie nie wiem jaki to mógłby być, chciałbym żeby był dosyć mocny i żeby nie miał efedryny i innych niedozwolonych substancji ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
to jest galeria więc wrzuć zdjęcia bo temat poleci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
o sory, możecie przenieść temat? jestem pierwszy dzień na forum i już zrobiłem gafę, zresztą myślę, że fotki się tutaj nie przydadzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12553
ja wiem czy tak dużo Ci da te 2-3% mniej, nie lepiej trochę dopakować :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 483
alahcur , uwydatnic miesnie.. chodzilo mi o to ze jesli typek chce spalic te 3/4% jeszcze fatu to przeciez miesnie bardziej bedzie widac, uwydatnic w sensie odkryć z pod tluszczu, a nie rozbudowac ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
problem w tym ze moim zdaniem przy jego wzroście, wadze i obecnym poziomie bf nie ma czego odkrywać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 111 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3550
pewnie jesteś chudy jak mucha, 10% fatu to mało a do tego jak pływasz 13-14km dziennie to wszystko co jesz spalasz. Na pewno nie potrzebujesz żadnego spalacza, stracisz na kondycji, będziesz się pocił w wodzie jak świnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4499
Mysle ,ze foty jednak by sie przydały. Mi się wydaje ,ze nawet nie masz co redukowac.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

17lat (Do Oceny+prośba;) )

injelly