SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74
Witam mam 19 lat 172 cm wzrostu i 82 kg co za tym idzie spory zapasik tłuszczu chciałbym poważnie wziąć się za siebie ale tyle jest rożnych sposobów treningów nie wiem co będzie dla mnie najlepsze na zrzucenie zbędnych kilogramów,ogólnie jadam słodycze ale bardzo mało za to potrafiłem pic bardzo dużo coli która już zastąpiłem woda może mi ktoś pomoc w ułożeniu skutecznego treningu z góry dziękuje za każda pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Nie układamy tu planów za kogoś, możemy poprawić.
słodycze i cola to nie wszystko, jak wygląda Twoje odżywianie całościowo i co planujesz w nim zmienić?

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74
Ogólnie do tej pory jadłem chaotycznie tzn kiedy mnie naszło i różnorodnie na co miałem ochotę nie zważając na kalorie itp

Zamierzam zredukować tłuszcz zrzucić zbędne kilogramy
na początek mam zamiar biegać 5 razy w tygodniu do tego worek bokserski także 5 razy w tygodniu ale nie wiem czy to coś da bez odpowiedniej diety problem w tym że nie wiem jaka dietę zastosować jest sporo artykułów ale jak dla mnie (początkującego)ciężko jest załapać jak do danej diety prawidłowo się stosować dlatego zwracam się o pomoc tutaj:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
ułóż więc coś na podstawie tego co wyczytasz, a my poprawimy.

worek zostaw jak nie boksujesz w klubie, bo sobie tylko krzywdę zrobisz.
biegać możesz, choć zacząłbym od mniejszej intensywności, bo szybko Ci się odechce.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74
Trening:
1-3 - biegamy po 10 minut
4-6 - biegamy po 15 minut
7-10 - biegamy po 20 minut
10-15 - biegamy po 30 minut
15-20 - biegamy po 40 minut
20-30 - biegamy po 50 minut
Po 30 biegamy już z harmonogramem docelowym.
Liczby po prawej to numery treningów. Należy to rozumieć, że podczas 1 2 i 3 treningu biegamy po 10 minut, a już podczas 4 biegamy 15 minut.

Do tego dorzuciłbym 5 dni w tygodniu tzw Walka z cieniem 15 min (trenowałem boks przez rok)

Dieta:nisko węglowodanowa

Bieganie z rana na czczo

później 6 posiłków

Bieganie

10:00 Śniadanie I
-kromka chleba pełnoziarnistego
-banan

Walka+Skakanka

12:00 Śniadanie II
-omlet (2 jajka, cebula, szynka)
-kromka chleba pełnoziarnistego

14:00 Obiad I
-Filety z Piersi 100g
-kromka chleba pełnoziarnistego

Walka,Skakanka

16:00 Obiad II
- omlet (2 jajka, cebula, szynka)
- warzywa

18:00 kolacja I
-2 kromki chleba pełnoziarnistego
-warzywa

20:00 kolacja II
- 1 kromka chleba pełnoziarnistego z serem żółtym
-warzywa


Nie wiem czy nie wtrącić tutaj ABS czy te ćwiczenia pomagają na zgubienie kg?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74
Worek sobie odpuszczę bo jednak nie pamiętam za dobrze jak to wygląda od strony Techniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Trening biegowy ok, zapomniany już trochę schemat.
Rób walkę z cieniem, albo aeroby na razie, nie ładuj tego wszystkiego na raz, więcej nie oznacza lepiej.
na siłownię rozumiem nie chodzisz?

dieta, słaba, tak naprawdę nie ma co poprawiać, bo trzeba by ułożyć wszystko od nowa.
Piszesz, że to dieta niskowęglowodanowa, a węgli masz sporo, za to brak tłuszczu.
Zacznij od policzenia zapotrzebowania i zrób tak by miało to ręce i nogi.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Trening biegowy ok, zapomniany już trochę schemat.
Rób walkę z cieniem, albo aeroby na razie, nie ładuj tego wszystkiego na raz, więcej nie oznacza lepiej.
na siłownię rozumiem nie chodzisz?

dieta, słaba, tak naprawdę nie ma co poprawiać, bo trzeba by ułożyć wszystko od nowa.
Piszesz, że to dieta niskowęglowodanowa, a węgli masz sporo, za to brak tłuszczu.
Zacznij od policzenia zapotrzebowania i zrób tak by miało to ręce i nogi.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74
ok Wiec biorę się za poprawianie diety do niedawno siłownie miałem blisko sporo sprzętu itp ale chwilowo siłownia jest nieczynna wiec muszę radzić sobie bez dzięki ze poświęcasz swój czas i pomagasz;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74
nie poprawianie a kompletna zmianę diety*
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mleko

Następny temat

Chleb razowy "Vita star" z Kauflanda

WHEY premium