SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie/zarysy mięśni

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 576

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 19 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 402
Siema. Mam 13 lat, ważę 61/62 kg,chłopak,170 cm wzrostu.Z tego co obliczyły różne strony internetowe tłuszcz wynosi -/+ 18,5 % mojej masy ciała.Chciałbym dojść do poziomu,na którym będę miał "kaloryfer" i troszkę wyrzeźbione ręce i klatę.Typowa rzeźba,z tym,że tłuszczyk na razie wszystko ukrywa.Od 4 dni robię 6 weidera, 100 brzuszków, 100 pompek,50 przysiadów+ skakanka dziennie.Ogólnie w szkole jestem aktywny,10 wf-ów tygodniowo.Wysypiam się,dziś postanowiłem przejść na IF (intermittent fasting, czy jakoś tak :P). Chciałem was zapytać czy stosując mniej więcej takie ćwiczenia, po około miesiącu będzie widać jakieś efekty,jakiekolwiek?Nie mam dostępu do profesjonalnego sprzętu,ale niedługo może sobie zrobię jakąś prowizoryczną sztangę i ławeczkę, jak powinienem z nią ćwiczyć i ew.jeszcze z hantelkami, żeby ładnie wyrzeźbić ręce i klatę?

Z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2627 Napisanych postów 50371 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339725
Zapraszam do kontaktu ze swoim pediatrą.

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Podlewa mnie na masie, pomocy !

Następny temat

dieta 57kg 177cm

Zestaw 1