SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie. Co jest nie tak.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 688

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 567 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10585
Witam. Pisze w imieniu koleżanki. Otóż od kilku miesięcy chodzi na siłownie (rowerek, bieganie itd.) a jak nie ma czasu to idzie biegać na dwór. Je mało. Często nawet mówi, że jest głodna itd ale się powstrzymuję. Na prawdę je mało.
Waga niecałe 70kg.
Wiek 34 lata.
Chciałaby po prostu zrzucić parę kg, żeby z brzucha zeszło :)
Może nie ma jakiejś ścisłej diety ale je mniej i takie rzeczy jak tuńczyk, twarożki, owoce, warzywa.

Ja np. robiłem masę i kompletnie się nie ruszałem (kontuzja kolana) i po wyleczeniu zacząłem pracować fizycznie i jeść troszkę mnie (bo nie miałem czasu) i po dwóch miesiącach zgubiłem może z 10kg nawet.

Prosiłbym o pomoc:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 339 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5422
Może koleżanka poprostu je za mało żeby cokolwiek zdziałać , spowolniony metabolizm itp. Niech koleżanka ułoży zbilansowaną dietę i zacznie ćwiczyć wtedy na pewno będzie widziała efekty szybciej niż by się spodziewała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 302
Może być tak, że je za mało. W tym wieku metabolizm nie pracuje na najwyższym poziomie. A przez dostarczenie zbyt małej liczby kcal obniża go jeszcze bardziej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na zrzucenie kilku Kg dla Kobiety

Następny temat

Dieta redukcyjna 2000 kcal (175 cm / 78 kg)

WHEY premium