SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odbudowa tkanki mięśniowej

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3165

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 838 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37787
witam


czy sredniej wielkosci czesc mięśnia (12x4x0,3 cm) wraz z czescia powięzi która została wycięta, może się odbudować? chodzi mi o oczywiscie czy ten ubytek zotanie zregenerowany przez organizm

chodzi o miesien długi - z uda

Zmieniony przez - wytrysk w dniu 2008-04-17 12:38:05

Dwie najlepsze chwile w życiu ?- początek orgazmu i koniec srania

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 838 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37787
panowie nikt tu sie nie zna na tkance miesniowej? nie chodzi mi o odbudowe mikrouszkodzen jak przy cwiczeniach za pomoca glutaminy itp.

Dwie najlepsze chwile w życiu ?- początek orgazmu i koniec srania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Bedzie widoczny , ubytek.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 838 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37787
dobra pradziłem sobie, wiem juz od fachowca, ze powiez ktora skonczyła w koszu juz raczej nie wroci, a miesien oduduje sie czesciowo

Dwie najlepsze chwile w życiu ?- początek orgazmu i koniec srania

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drożdżyca !!??

Następny temat

Pryszcz/guzek na czole:(

WHEY premium