SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odbudowa stawow

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1147

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

mezomorfik

Wiek

29

Waga / wzrost

85/182

Staż treningowy

6

Cel cyklu

regeneracja stawow

Stosowane już wcześniej suplementy

tak podalem powyzej

Stosowane wcześniej spalacze

nie

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

powyzej

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

Jest

Przewidziane finanse na cykl

minimalne

Uwagi i sugestie

nie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9181
Brałem glukozamine sport komplex z treka 2 mies. Miałem przerwe mies czasu. Nastepnie cissusa 2 mies. i od razu po nim biore Nutrend liquid polaczone z gellacol ( juz mies czasu) . Czy moge brac te suple na regeneracje stawow bez zadnych przerw w cyklach? Czy to nie szkodzi? dodam ze mam drobne kontuzje ktore juz czesciowo wyleczylem .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
strzela
no czyli nic powaznego raczej.
smialo stosuj preparaty, stawy potrzebuja duzo czasu by sie zregenerowac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
mozna smialo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
ja bazuję ostatnio na flexit drink i sobie chwalę. To tak trochę abstrah**ąc od tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9181
Bralem flexit nutrend w proszku i nic ale lepsze efekty mam po nutrend liquid i gellacol , polecam THX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
no zobaczę, może następnym razem... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
One tylko mogą polepszać odżywienie chrząstki. Niczego tam regenerować nie będą w stawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9181
W takim razie co moze zregenerowac stawy? Bo z supli nic , tak? (czas? <lol> ) Kto pyta nie bladzi ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Animal Flex jest najlepszy na rynku obecnie podobno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niestety mam dla Ciebie złą wiadomość.
Na ten czas nic nie regeneruje stawów. Jeśli je zniszczysz stajesz się posiadaczem endoprotezy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
zalezy co jest problemem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozsądne dawkowanie odżywek

Następny temat

Pomoc przy doradzeniu kreatyny

WHEY premium