SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odbudowa po chorobie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 210 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1625
Panowie,

ogromna prośba do Was w paru kwestiach. Jestem po półrocznej przerwie od siłowni i suplementów (częściowo też od porządnej diety). Od 2 lat miałem poważne problemy z żołądkiem i woreczkiem żółciowym co utrudniało mi regularne uprawianie jakiegokolwiek sportu. Jeszcze rok temu wyglądałem jak człowiek, teraz po przejściach ważę co prawda te 82 kg, ale wydaje mi się, że to prędzej moje kości tyle ważą bo całe mięcho wyrzygałem mówiąc w prosty sposób, wstydzę się pokazać na ulicy, czuje się po prostu nieatrakcyjnie.

Do końca leczenia został mi jakiś miesiąć, może półtora. I teraz pytanie do Was - od czego zacząć, żeby jak najszybciej wyjść na ludzi? Oczywiście musi być dieta, ale z tym nie będzie raczej problemu bo przez okres choroby wykreśliłem z jadłospisu wszystkie niezdrowe rzeczy. Na pewno przydadzą się jakieś suple - carbo, dobry gainer (możecie mi coś polecić?), kreatynę na razie zostawię w spokoju. Nie wiem od czego mam zacząć - normalny trening 3-dniowy czy ogólnorozowojówka? Pomóżcie zdesperowanemu koledze, lato tuż tuż, a tu wstyd się gdziekolwiek pokazać (sezonowcem nie jestem).

Dziękuje i pozdrawiam!

Ps. Liczę na poważne podejście do tematu.

Aha - 21 lat, 181 cm wzrostu, waga w tym momencie około 80kg. Sylwetka bardzo szczupła, dość łatwo nabieram masę.

Zmieniony przez - kempus w dniu 2009-04-26 16:49:10

Kempus

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 173464
Spytaj swojego lekarza czy możesz stosować jakieś suple [jeżeli będzie kumaty, bo jak nie, to pewnie zacznie bredzić coś o sterydach itp. ]
Do wakacji pozostało naprawdę niewiele, i w tak krótkim okresie czasu nie odbudujesz tego co regularnie spadało, przez te pół roku.
Nie posiadam informacji na temat czy osoby z tymi dolegliwościami mogą je zażywać.
Pamiętaj także o tym, że zdrowie jest najważniejsze!

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 210 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1625
Wiem wiem, dzięki Kolego za odpowiedź. Muszę z nim pogadać jak do niego pójdę. Teraz wiem, że zdrowie najważniejsze, ale coś muszę ze swoim wyglądem zrobić bo niedługo to strach się popatrzyć w lustro...

Aktualnie biorę antybiotyki i za jakiś miesiąc powinno być wszystko cacy tylko muszę się dowiedzieć czy po zakończeniu kuracji suple będą jako tako wskazane czy nie.

Kempus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 173464
Jeżeli nie będzie przeciwwskazań, zapraszam ponownie, coś dobierzemy.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suple??

Następny temat

TREC ZMA+TRIBULON

WHEY premium