SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblokowanko

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2218

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 49
Mam takie pytanie, czy musze sie odblokować po prolongatum 100 (10 dawek)+ libol 200 (12 dawek)?? Jeżeli tak to czym najlepiej i jak to brać. Bo moj bardziej doswiadczony kolezka powiedzial mi ze po słabej kuracji nie zawsze trzeba sie odblokowywać. Z góry dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 776 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34537
ty jesteś d****em ze powtarzasz się jak zdarta płyta i nie możesz skumać że obowiązują pewne formy zapisu na jakich sie bazuje celem opisu cyklu. Pisz te swoje baśniowe opisy i dodatkowo wyzywaj ludzi jak stronę wcześniej to na pewno Ci pomożemy. Trochę pokory, jak na moje to Ty o coś prosisz. Dziwię się że ban jeszcze nie wjechał.I nie trudź się na teksty typu "ty to nie musisz pomagać jak nie chcesz" bo po mnie spłyną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94337 Napisanych postów 364280 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668652
trzeba,daj ankietę i napisz jak to brałeś

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 49
wazylem 80 kg (teraz 92) wzrost 186, 22 lata, teść co 12 dni, libol co 10(1ml) staż na siłowni łącznie ze 2 lata, po roku przerwa bo na box chodziłem, więc ruchu mi nie brakowało. Teraz dalej siłownia + box, diete trzymam, waga narazie. Zacząłem w Sierpniu skonczylem we Wrześniu. Nie czuje sie źle ani fizycznie ani psychicznie, ale jak mowisz ze trzeba to powiedz co, jak i ile.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15272
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 49
1. WIEK: 22
2. WAGA: 92
3. WZROST: 186
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2 lata
6. DIETA:
-białko: 55g
-węglowodany: 70g
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1 cykl 10 testosteron prolongatum, 50 mietka dragon british, libol 200 (12 dawek po 1ml)
8. TRENING: 6x w tyg, teraz 4
9. CEL CYKLU: wzrost masy mięśnowej, zwiekszenie siły
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): średnio, trudno przytyć i trudno stracić
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 80kg skos 85 poziomo
-martwy ciąg: 110-przysiad:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1069 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19183
Ankieta jest po to zeby ja wypelnicdo konca....swoja droga dobra dieta xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 49
klaty i bicepsa sobie teraz sam nie zmierze, w diecie są jest podana na 1 posiłek z czego jem 5x nie licząc dojadania. Zreszą to w ogole nie tyczy sie mojego pytania, lepiej odpowiedz konkretnie na moje pytanie a nie czepiasz sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15272
Czy ja dobrze rozumiem, ze testa wbijales co 12 dni? A z ta dieta to chyba tak na "odpierdziel sie" wpisales, co? Bo jesli nie to i cykl jak i dieta masakryczna.

CO MNIE NIE ZALEJE TO MNIE WZMOCNI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 49
Źle napisałem, teść co 10 dni a libol co 7. A diete mam teraz taką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 49
podczas cyklu wiecej sie jadło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15272
Lisu1313 na przyszlosc jak bedziesz robil cykl to spytaj tutaj ktos Ci doradzi a nie sluchaj juz swojego "bardziej doswiadczonego kolezki" Enana nie bije sie w takiej czestotliwosci, jak zreszta kazdego innego tescia chyba ze prozdrowotnie. Kiedy dokladnie dales ostatni zastrzyk z tescia?

CO MNIE NIE ZALEJE TO MNIE WZMOCNI

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Letrozol/Tamofiven/Nolvadex/Lispostabil a lipomastia?

Następny temat

Deca + susta + Boldenon

WHEY premium