SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblokowanie po półtora roku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1090

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 24
Dzień dobry. Jestem po czterdziestce i po ponad dwudziestu latach ciągłych ćwiczeń na siłowni. Wyniki zawsze dobre. Przy wadze oko 95 kg i nie jedząc mięsa brałem 170 kg na klatę. Później nawet 185 ale już z miechem i kreatywną . Półtora roku temu wziąłem testosteron i tak sobie jadę na nim do dziś około 1cm na pięć dni. Świetnie się czuje choć wyniki w tym czasie jakoś nie skoczyły kosmicznie. 190 kg. I teraz pytanie jak się z nim rozstać na jakiś czas. Czy rzeczywiście go odstawić . Co wziąć na ten odblok . Może jest jakiś lekarz w Warszawie który jest w temacie. Generalnie czuje się dobrze ale mam sporego stresa co teraz. Dziękuję za wyrozumiałość i odpowiedz. Piszę tutaj pierwszy raz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6166
Ja zaraz będę miał 40 urodziny. Na bombie jestem od maja zeszłego roku, właśnie skończyłem 10 tygodniowy mostek i polecę pewnie do jesieni. Nie szaleję z dawkami, 500 testosteronu tygodniowo.
Też się zastanawiam jak to będzie po odbloku bo to najdłuższy mój cykl. Ale ja mam za sobą kilka cykli i zaakceptowałem to, że po cyklu jest inaczej niż na cyklu. Dużo siedzi w głowie.

Kiedy ktoś jest głupi to nie rozumie świata, kiedy ktoś jest mądry to świat go nie rozumie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Ankiete to bedziesz musial wypelnic, nie tylko wstawic co do stresa to polecam regularne badania i wiesz na czym stoisz.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 24
Chętnie ale jak ją edytować ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html Lub drugą metodą :

Poniższą ankietę wystarczy skopiować, wkleić do swojego tematu i wypełnić. Ułatwi to zadanie osobom chcącym udzielić pomocy / odpowiedzi, gdyż będą miały niezbędne dane o osobie chcącej przeprowadzić dany cykl.

Dzięki temu udzielona odpowiedź będzie szybsza i z pewnością trafniejsza. Pozwoli to też uniknąć licznych pytań o dane, wymiary itp...


Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html 

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 24
Ok w najbliższej chwili uzupełnię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 24
Wiek43
Waga 101
Wzrost 180
Obwód ramienia
Obwód klatki
Obwód uda
Obwód talii
Staż na siłowni 23
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy) odżywiam się bez zachowania jakiejkolwiek diety. Żadnych gainerów białka, bulków.
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe od półtora roku na testosteronie raz na pięć dni 1 cm cypionate
Opisz swój plan treningowy 3-5 razy w tygodniu
Cel cyklu rekreacja
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia trwa
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) muskularna
Stan zdrowia ok
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia normalnie
PPM (podstawowa przemiana materii)

Tyle wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 24
Klata 190
Martwy 210
Przysiad 180
W serii nie wiem zależy od dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
Będzie dość ciężko z pct
Dlaczego chcesz odstawić testa?
Robiłeś jakieś badania?
Osobiście proponował bym tobie mostek niz teraz walczyć z pct i truć się clomidami

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 24
Wiesz nie chce ale tak myślę ile można na tym jechać. Czuję się świetnie i nie narzekam ani na wyniki ani na libido . Badań nie robiłem . Zacząłem ze względu na wiek i efekt jest taki jak się spodziewałem . Wiesz pojęcia "mostek" jest mi nieznane . Musisz wyjaśnić. Nie ma w otoczeniu nikogo z kim mogę się skonsultować stąd moje pytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
W tym wieku ciężko zrobić odblok , twój testosteron nie wróci już do górnej granicy jak wcześniej . Lepiej pozostać na małych dawać typu 200 mg e7d i monitorować samopoczucie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
Zejscie na kilka czy nawet na kilkanaście tyg na małą dawkę testa czyli coś w rodzaju htz ,tak aby testosteron trzymać w widełkach
Ile czasu można być na saa? Ja już kilka lat nie schodzę tylko robię mostki aby organizm odsapnal

Zrób badania i sprawdź jak się sprawy mają,wrzucisz je tutaj pomożemy ci to rozszyfrować

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na sile

Następny temat

Wyniki badan do oceny

WHEY premium