SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblokowanie po cyklu z metki, deki i susty?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Witam! Przeszedlem ostatnio nastepujacy cykl:
1-5 metka (15mg/dzien)
1-10 deka (200mg/tydzien)
1-10 susta (250mg/tydzien)
Jakie odblokowanie radzicie? Mam poki co 1 listek clomidu, ale pewnie bedzie za malo. Moze kupic do niego hcg, czy wiecej clomidu? Odblokowanie zaczac w 2 tygodnie po ostatnim strzale? Mam Shock Therapy i chce dokupic do niego Storma, chyba ze polecicie cos mocniejszego. Kiedy zaczac odzyweczki? 2 tygodnie lekkich treningow wystarczy do zregenerowania? Uprzejmie prosze o odpowiedzi.

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Hcg juz zamowilem, wiec wezme te 3 shoty, nie zaszkodzi, a moze lepiej sie odblokuje. Regeneracje zaczac razem z clomidem, czy juz z hcg? A Storma i Shocka powienienem zaczac po regeneracji?

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
hcg i clom raczej obowiązkowo

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Zdecydowanie HCG wrzuć, clomidu ze 3 listki gdzieś.

BTW. Jak efekty tego cyklu?
Poz

Zmieniony przez - Andrew3 w dniu 2008-04-22 13:09:16

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Ile strzalow hcg kupic i jak brac hcg, a jak clomid? Jak mozecie to zerknijcie na moje pozostale pytania.

A co do efektow to jestem umiarkowanie zadowolony. Sila poszla znacznie. Np. na plaskiej w wyciskaniu przyroslo ok.14kg. Waga + ok. 5kg. W lapce mialem nadzieje, ze wejdzie wiecej, a weszlo tylko 1,5cm. Reszte musze pomierzyc, bo jeszcze tego nie zrobilem. Z czego jestem zadowolony to na pewno to ze sie nie otluscilem. Brzuszek pozostal praktycznie bez zmian:) Silke robilem 3 x w tygodniu. Po treningu silowym 15min aerobow. 1 dodatkowy dzien wygospodarowalem na same aeroby + saune. Ogolnie jest spoko, z tym ze zauwazylem ze postepy baaardzo zwolnily, a wrecz zatrzymaly sie po skonczeniu metki. Jestem przekonany, ze dawki deki i susty byly w moim przypadku za male. Nauczka na nastepny raz, zeby nie zalowac, tylko zwiekszyc daweczki. Ps. Jak mozecie to rozpiszcie mi odblokowanie i powiedzcie kiedy zaczac Shocka i Storma. Pozdro!

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5518
Trzy tyg. po ostatniej dawce zacznij clomid.
200/100/100/100/50mg..............21dni.
W przypadku atrofii jąder daj najpierw
(tydzień po ostatniej dawce saa) HCG 5000iu
e4d x 3 odczekaj kolejne 4dni i zacznij clomid.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9286
jesli jeszcze nie skonczyles to pociagnij dluzej testa o 2 tygodnie..
a swoja droga to skromne przyrosty jak na taka bombe...w 10 tygodni to tyle robi sie na sucho

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Buer, artrofi jader nie zauwazylem. Wszystko wyglada normalnie:) Mimo to brac hcg, czy darowac sobie? Clomid bede bral tak jak napisales, czyli musze miec ponad 2 paczki jego.

Blasem. Ostatnie szoty poszly rowno tydzien temu. Nie wiem czy dalbym rade zalatwic tylko 2 strzaly susty. Chyba ze innego tescia, zebym mial na jeszcze 2 tygodnie. Nie wiem tylko co jest sprzedawane na sztuki, bo calej paczki nie bede bral. Co do efektow to jakie sa takie sa. Moze jakbym nie balowal to byloby lepiej, a tak srednio 1 impreze w tygodniu zaliczam i rezygnowac z tego nie planuje:) Nastepnym razem zastosuje po prostu wieksze dawki, bo mysle ze w tym lezy przyczyna. Poki byla metka szlo pieknie. Metka skonczyla sie i przyrosty tez.

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9286
jesli juz skonczyles to nie masz co sobie dupy zawracac...
teraz sie solidnie odblokuj

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9286
moze tylko mete mialas dobra, a reszta to byly wy****i
no i imprezy tez pewnie nie pomogly

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
A co do robienia na sucho to jakby bylo tak jak piszesz, czyli moglbym takie efekty miec na sucho to rocznie w lapie musialoby mi rosnac ok.7cm, przekladajac to na moj staz treningowy, ktory wynosi ok.9 lat, lapka powinna mi urosnac ponad 60cm, a nie startowalem od 0, wiec takie wyliczanki ile na sucho by przyroslo, a ile po cyklu nie maja sensu, bo przyrosty sa sprawa indywydualna kazdej osoby, a po osiagnieciu okreslonego pulapu ciezko jest osiagnac wiecej. Ciesze sie wiec z tego co mam i nie narzekam. A nastepnym razem zastosuje wieksze dawki w nadziei na przelamanie granic. Pozdro!

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
DecaJet byla oryginalna, nieruszana, z hologramem itd. Identycznie jak na zdjeciach z forum. Susta tak samo, wiec to raczej nie tu lezy przyczyna. Jesli do jutra uda mi sie ogarnac na 2 strzaly tescia to wezme, a jak nie to porzadne odblokowanie i nastepny cykl zrobie lepszy.

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mam problem

Następny temat

Co mam teraz brać?

WHEY premium