SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblokowanie po Omnadrenie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć,

Omnadren przepisał mi androlog, miał on poprawić jakość nasienia. Zastrzyk 1amp co dwa tygodnie, w sumie 4x250.

Przed tym cyklem wyniki lh i TSH w normie. Testosteron tuż poniżej dolnej granicy.

Po ostatnim zastrzyku zrobiłem badania sporty. Masakra, zupełny brak plemników (wcześniej było źle, ale jednak było ich prawie 30mln.)
Zrobiłem badania hormonów. Lh prawie zerowe: 0,1. Testosteron 140.

Czym się odblokować? Mam od tego lekarza Clostilbegyt, który brałem w śmiesznej dawce 0,5 tabletki co dwa dni. Od ostatniego zastrzyku minęły 3 tyg. Proszę o radę. Temu lekarzowi jak widać nie mogę ufać.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94296 Napisanych postów 364219 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668471
no to cię lekarz załatwił nie powiem
bez hcg moze być lipa tutaj

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Kolejny lekarz de.bil poprawiamy tu po takich codziennie
j/w hcg zadziala najszybciej, clomid pozniej

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wybaczcie ignorancję, hcg?
Co Waszym zdaniem, w jakich dawkach i jak długo powinienem brać?

Umówiłem się do innego androloga, podobno dobrego, ale w zw. z tym wizyta za miesiąc. Boję się tyle czekać, bo martwię się czy taki stan nie pozostanie do końca. Nie mam czasu, bo 38 rok mi leci i nie chcę być dziadkiem dla swojego dziecka.

Zapomniałem dodać, że progesteron dwa razy powyżej normy. Estradiol w dolnej granicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94296 Napisanych postów 364219 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668471
z progesteronem można powalczyć np provironem
teraz przed wizytą u kolejnego lekarza ok 3 tyg po ostatniej omce podawał bym hcg 2500 co 3 dni

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94296 Napisanych postów 364219 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668471
podstawowe pytanie planujesz powiększać rodzinę czy kwestia poprawy testa i komfortu zycia? bo skoro test był poniżej normy dobijasz pod 4 z przodu to można by o jakimś htz pomyśleć.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podstawa to poprawa jakości nasienia, czyli musi mi mój własny testosteron skoczyć, żeby spermatogeneza zaskoczyła. Teraz czuję się jak szmata, libido słabe. Wcześniej było dobrze.


Zmieniony przez - wrukez w dniu 6/1/2017 9:56:28 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94296 Napisanych postów 364219 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668471
schodzi syntetyk i łapie blok normalna sprawa hcg pomoże

wrzuć kolego ankiete działu bo tego wymaga regulamin i bedziemy też coś więcej o tobie wiedzieć , będzie łatwiej doradzić


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2017-06-01 22:00:24

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co mam kupić i czy lekarz ma mi to przepisać? Clostilbegyt brać? Czy gdybym nie brał nic na odblokowanie to w końcu hormony wrócą do normy?

Edit: ok, jak siądę do komputera to napisze ankietę, teraz z komórki. Dzięki


Zmieniony przez - wrukez w dniu 6/1/2017 10:01:45 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94296 Napisanych postów 364219 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668471
powinny wrócić , lecz będąc pod 4 z przodu mogą same nie wrócić
a jak wrócą to czy po miesiącu czy po 7 miesiacach tego nikt ci nie powie
tak lekarz powinien normalnie przepisać hcg , na czas hcg nie bierz cloma

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dołączam wypełnioną ankietę.

Wiek: 38
Waga: 78
Wzrost: 180
ob. ramienia: 40
ob. uda: 55
ob. klatki: 110
staż na siłowni: cięzko to nazwać stażem, bo przerywany od 5 lat.
dieta: jem jak normal, jak zaczynam ważyć za dużo to przez miesiąc lub dwa stosuję Intermittent Fasting
cykle: 1 ampułka Omnadrenu co dwa tygodnie. Przyjęte 4 ampułki i na tym koniec.
cel cyklu: przepisany przez androloga w celu poprawy jakości nasienia. Czyli wprost: chcemy z żoną spłodzić dziecko.
ostatni cykl: ostatni zastrzyk 3 tygodnie temu.
stan zdrowia: zdrowy, badania regularnie.
skłonnośc do tycia: totalny prsecietniak, utrzymuję wagę
skłonność do łysienia: brak



Zmieniony przez - wrukez w dniu 6/2/2017 10:02:36 AM
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpisanie Cyklu

Następny temat

Meldonium + trenbolon

WHEY premium