SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblokowanie po Dece!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7183

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Prosze o kobnkretną odpowiedż ile Clomidu po 8 strzałach Deci. Chcialbym uslyszeć jednoznaczną odpowiedż bo każdy twierdzi co innego. Zaznaczam pierwszy cykl kolesia



Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
No to nie jest pelna odpowiedż



Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26826
Trzy tygodnie po ostatnim zastrzyku deki zaczynasz brać clomid: 5 dni po 2 , 10 dni po 1.

Roman666

Roman666

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Jeden mówi 3 drugi mówi 2 i co czekam na więcej odpowiedzi



Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32603
jezeli walisz po 200-300mg / tyg samej deci to po 2 tyg

jezeli 400mg deca + jakiegos testa z 200-400 to 3 tyg ze wzgledu na to ze poziom SA bedzie spadac ci wolniej w organizmie
1

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Decdaduko zadalem pytane konkretne a Ty mi tu piszesz co innego.



Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 965
Pompi nie od długości zalezy czy trzeba.ZASTANÓW SIĘ CO PISZESZ.

Życie bez celu nie ma sensu!!!A.sz.

Życie bez celu nie ma sensu!!!A.sz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Czacha co ty wogóle piszesz do czego to mialo być, nie zasmiecaj mi postu, no a ja dalej dużo sie dowiedziałem



Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 505 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8621
Bierz tak jak decadeuko pisze...dwa tygodnie po ostatnim strzale przez 5 dni po 2 tabsy a potem 10 dni po 1t.

Cioś

Cioś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19
a ja mam do tego pytanko,dece zaczołem brac z tesciem,ale ,ze tescia na poczatku brałem samego,bo nie miałem deci to mi jeszcze tej deci zostało na 3 strzały,wiec chciałbym zapytac czy moge sama dece brac,bo kolega mowi,ze nie mozna bo to chormany żenskie itd???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meta a mój wiek

Następny temat

Osłonki dla kolegi

Wiecej