SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok winstrol i prop

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2330
Ile clomidu po nastepujacym cyklu:
1-7 prop 100mg e2d
4-8 winstrol depot 50mg e2d

od 5 do 7tyg clenbuterol oxyflux piramidalnie 45tabs, druga polowke mysle zaczac od 9 tyg.

Clomidu mam 24sztuki. Z tego co czytalem to najlepiej 3 dni po ostatnim strzale wina, tylko zastanawiam sie jaka ilosc bedzie odpowiednia po tym cyklu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1631 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24672
Xawier napisałeś :
co do badan i lekarza to na oko wyglada to niegroznie i wydaje sie calkiem zbedne, ba smiech na sali
w ten sposob sie kiedys przejechalem i teraz musze odwiedzac lekarza prawie co miesiac...

Można wiedziec co się dzieje dokładnie w Twoim przypadku,bo wiadomo ile jest koksujących osób którzy prawie nigdy nie słyszeli o odbloku :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
Badania zrob: T, DHT.., i z nimi do androloga jak cenisz swoje zdrowie :)
SFD to nie Wrozka ;)
alee... zaraz napewno ktos Ci fachowy rozpisze

Zmieniony przez - Xawier w dniu 2009-05-30 12:40:56

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 45 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 436
po 4 diach. 1 dzień/3tab. 2i3/2tab. następnie 10 dni poleć po 1tab. będzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
a nie mowilem ze fachowiec sie znajdzie
Immunolo na jakiej podstawie uwazasz ze rozpisany PCT przez Ciebie jest jak sam to napisales "ok"?
Mam nadzieje ze chociazby na wlasnych doswiadczeniach :)
Czy moze idziesz zgodnie ze zmieniajacym sie trendem odblokow SFD?

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jak kończysz winem to odblok na drugi dzień a nie po 4 dniach!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
24h po winie

Zmieniony przez - szeryf-81 w dniu 2009-05-30 13:02:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
a zaraz ktos napisze ze po 3, proponuje rzucic kostka do gry, i tyle ile oczek wyjdzie tyle dni po cyklu zaczynasz PCT
dobra, bo zaczyna to juz pod spam podchodzic..
teraz na powaznie, chlopaki jak nie jestescie pewni to nie piszcie i nie ukladajcie odblokow wyciagnietych z dupy!!!
(tyczy sie 1 wypowiedzi ktora nie byla za bardzo trafna ;)

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 991 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10657
Ja przeprowadzałem kilka testów na sobie także stwierdzam że dwa dni po ostatnim winie 24 clomy starczą.jednak każdy organizm reaguje inaczej także jasne że najlepsze by było zrobienie sobie badań

Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2330
Xawier wiec jak zrobic zeby bylo najlepiej. Na mój rozum jezeli kułem sie co dwa dni to po dwoch dniach clomid, ale mogę się mylić.

A co do wizyty u androloga, to czy ten cykl byl na tyle "poważny" ze ta wizyta jest tak bardzo wskazana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 45 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 436
Xawier wiem co pisze. Mozna jedynie roznicowo wystawic diagnoze. 4dni po i tak jak napisałem brać. Robie specjalność z immunologi więc trochę wiem i ucze się od ludzi ktorzy czytając mądrości z internetu trzymają się za głowe. Chylopaki a badaliście kiedyś co jest w srodkach które bierzecie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
Kitowiec18 nie jestem w stanie stwierdzic po ilu dniach, ile tego clomidu i czy jest on dobrym wyborem, niestety...
4 lata temu napisalbym ze po 2 dniach ale teraz nie ukladam PCTow bo nie mam podstawy do dobrej jego oceny wzgledem cyklu i gospodarki hormonalnej "uzytkownika".
wiec nie bierz mojej odpowiedzi pod uwage ;)
co do badan i lekarza to na oko wyglada to niegroznie i wydaje sie calkiem zbedne, ba smiech na sali
w ten sposob sie kiedys przejechalem i teraz musze odwiedzac lekarza prawie co miesiac...
Twoje zdrowie, Twoj wybor ;):)
powodzenia

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cyklon ala Cyklop czyligrunt to teściu

Następny temat

spiro/sopharma różnice

Wiecej