SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po teściu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89
Witam,

Proszę o radę.

Kończę 10 tydzień na prolku (400/week). Czy wystarczy wziąć clom czy muszę dorzucić HCG? Dżonderka zmniejszyły się ale są - nie znikły całkowicie?

Pozdrawiam
P

Pozdrawiam
Zeb

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Dżonderka zmniejszyły się ale są - nie znikły całkowicie?



Hcg 2tygodnie 1000j e2d potem clomid.

Zmieniony przez - hunter007 w dniu 2011-07-03 18:49:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89
Hunter - czy koniecznie HCD trzeba brać. Wczesniej gdy pytałem przed cyklem chłopaki pisali "gdyby zmniejszyły sie znacznie to weź HCG". Nie wystarczy sam Clom? Co będzie gdy nie wezmę HCG?

Pozdro.
P

Pozdrawiam
Zeb

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Zero pojecia o PCT a za SAA sie lapiesz i teraz masz problem bo jak bys poczytal troche nie zadawal bys tak prostych pytan,milej lektury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2484
nic sie nie stanie po takim cyklu, dluzej beda wracac do normalnosci po prostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89
Hunter - tu masz rację - nie mam w tym temacie dużej wiedzy. Ładne parę lat temu tez wziałem teścia i niczym się nie odblokowywałem - po prostu wszystko wróciło do normy. Ćwicze ok, 15 lat i praktycznie cały czas na sucho - wiadomo jedzenie, odzywki, suple - to podstawa. Spróbowałem teraz teścia i efekt był niezły - prawie 10 kg wagi do przodu:). Nigdy nie brałem 400/week i dlatego tak się pytam. Tak jak napisałe Holster - dam sobie spokój z HCG - dłużej poczekam, wezmę tylko Clom.

P.S. Czy Clom wziąć na nastepnym dzień po ostatnim strzale czy później? - czytałem forum i znalazłem różne zalecenia.
Dzięki za podpowiedzi.
Pozdrawiam
P

Zmieniony przez - Zeb13 w dniu 2011-07-03 23:27:04

Pozdrawiam
Zeb

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl na mecie 12 dni co pozniej??

Następny temat

Prolaktyna

WHEY premium