SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po saa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 854

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

27

Waga

90

Wzrost

180

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

12lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Trochę tego bylo

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Obecnie redu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21321
Witam Panowie ok 5msc leciałem npp+enan (hcg w trakcie cyklu było co ok. 4-6tyg) npp przerwałem już 4tyg temu przyszedł czas na pct sprawa jest trochę skomplikowana bo mam wyjazd w planach wiec mogę zabrać z sobą tylko clomid do rzeczy co powiecie na taka rozpiske :

-Ostatni tydzień wbijania enana zaczynam hcg w dawkach 2,5tys e4d
-tydzień już po skończeniu saa leci dalej hcg
-drugi tydzień po odstawieniu już nieleci hcg a po równych 2tyg od ostatniej injekcji enana zaczynam clomid

Ogólnie chodzi mi oto ze tydzień przed i tydzień po cyklu leci hcg a po równych 2tyg zaczynam clomid czy mógłbym to tak ogarnąć?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1170 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20678
Jakieś badania masz ? Tydzień po ostatnim strzale enana hcg 2500e2d i tak minimum 6 lotek z hcg po hcg clomid stała dawka 50mg na noc przez 4tyg w trakcie i przed pct e2 i prolaktyna powinna być w normie. Więc exe i cabaser pod ręką


Zmieniony przez - arstorn w dniu 2019-01-06 10:40:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Zrób tak żebyś zdążył zrobić badania testa i estro przed wyjazdem, podczas bicia hcg . Jak będzie w min połowie normy ( test ) to z 5 dni po ostatnim hcg zacznij clomid . Kontroluj tez estro bo napewno wyskoczy w tym tygodniu enan plus hcg, a pasuje przed clomidem mieć wszystko w widełkach .


Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2019-01-06 10:43:49

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21321
mesja1905
Zrób tak żebyś zdążył zrobić badania testa i estro przed wyjazdem, podczas bicia hcg . Jak będzie w min połowie normy ( test ) to z 5 dni po ostatnim hcg zacznij clomid . Kontroluj tez estro bo napewno wyskoczy w tym tygodniu enan plus hcg, a pasuje przed clomidem mieć wszystko w widełkach .



Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2019-01-06 10:43:49


Ari i cab leci cały czas wiec Ew podbije dawke ari,dobry pomysł mi podsunoles zrobie badania dzień przed wyjazdem i sprawdze wyniki online tu bardziej zastanawiam się czy mogę zacząć hcg wbijając jeszcze teścia i skończyć go tydzień po cyklu jak pisałem wyżej ? A clomid bym zaczol ok 7-8dni po ostatnim hcg i ok 14dni po ostatnim strzale enana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Mi nie o to chodziło . Jak zrobisz dzień przed wyjazdem i okaże się ze testosteron klęka , a Ty już nie będziesz miał hcg pod ręka . To co ?

Nigdy tak nie robiłem jak Ty piszesz . Musisz czekać , aż ktoś inny się udzieli .
W najgorszym wypadku zejdziesz z teścia tydzień wcześniej . Różnicy wielkiej nie zrobi to dla sylwetki i osiągów , a przynajmniej się odblokujesz normalnie i będziesz miał pewność dobrego samopoczucia na wyjeździe .

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21321
Dobra skończę wcześniej żeby sobie krzywdy niezrobic mam 15tys hcg wiec przybijając e3d to i tak pozostaje pytanie czy mogę zacząć hcg na koniec cyklu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Co ile biłeś test ?
I kiedy miała by być ostatnia inj


Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2019-01-06 13:17:16

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21321
Pn,czw tak leciały inj z testa
Rozplanowalem sobie hcg 2,5tys e3d przed ostatnia inj testa poleciało by 2x hcg (5tys łącznie) czy mogło by tak być ? a od ostatniej poszło by 10tys hcg


Zmieniony przez - Generacja_ w dniu 2019-01-06 14:20:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Odstaw ostatnia inj i bij normalnie . Zamiast testa wbij wtedy hcg i leć od tej pory 2500 e3d

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21321
Dobra ogarnę to tak,badania przed skończeniem hcg mogę już robić? Testosteron wolny mam rozumieć mam badać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Calkowity. Przed skonczeniem juz da to obraz czy sie w gore pnie.

OnGear

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja na propie, zmiana estru

Następny temat

zastrzyki

WHEY premium