SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po mecie novlą

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Witam

Zastanawiam się nad odblokiem po mecie za pomocą nolvy. W podwieszonym arcie o mecie jest napisane by brać przez tydzień 50mg clomu, a nolvadexu używać tylko w razie problemów z gino.
A powiedzcie mi jakby się sprawiło coś takiego. Powiedzmy meta 20mg z rana przez 5 tygodni, w 4 tygodniu zaczynam kreatynę i na noc łykam przez 2 tygodnie(czyli tydzien po mecie) po 20mg nolvadexu.
Czy branie nolvy jeszcze w czasie cyklu ma sens patrząc pod kontem odbloku?
Ja wiem że zaraz odezwą się ci którzy uważają że po mecie nie ma po czym się odblokowywać, ale mam już 35lat, i sądze że gdybym brał mete przez 5 tygodni, to na 90% miał bym bloka...
Dodam że na razie jeszcze nie biore, a tylko kolekcjonuje informacje, i badam możliwości...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
nie ma co się bawic nolvami jeden liśc clomu i sprawa załatwiona nawet jak faktycznie bloka nie będzie to i tak bedziesz miał pewnosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 673 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7272
po takim cyklu nie trzeba odbloku

Nolve odradzam bo za mocna i wiecej z nia klopotow niz porzytku

Kreatyna + booster tescia np novedex xt

Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
20mg z rana ??
chodzi Ci o dawke 20mg w calosci rano tylko?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 172 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5534
Po 12-24 godzinach od ostatniej dawki metanabolu bierz 20mg dziennie (przez 14 dni). Spokojnie wystarczy. Dla pewnosci mozesz zrobic badania.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
kwestia bloka zalezy od organizmu, mozna przeprowadzic pct samą nolva. zwlaszcza po takim slabym cyklu. 20mg ed. 2-3 tyg
kreatyne wrzuc pod koniec cyklu a nie odbloku


Zmieniony przez - szczur_ w dniu 2009-10-07 23:15:09

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 373 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8905
przepraszam, ze zadam pytanie w cyzims temacie, ale nie chce zasmiecac forum

czy warto brac mete AZ przez 50 dni? czy to za duzo dla watroby? chodzi mi o dawki 20g/ed, tabletki 10mg, do kazdej 2 kaps essential forte. zastanawia mnie tylko czy ciagnac to az przez 50 dni czy spasowac po 6 tygodniach? odblokowac chce sie tez nolva bo obecnie mieszkam w czarnyj dvpie wiec nie mam dostepu do wszystkiego czego bym chcial i potrzebowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94390 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
tydzień więcej nie zryje ci wątroby.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
@szczur_:
kreatyne wrzuc pod koniec cyklu a nie odbloku
No tak, źle napisałem, miałem na myśli "czyli tydzien RAZEM z metą".
A czy branie nolvy w ostatnim tygodniu cyklu wpłynie coś na odblok?
Chce brać mete z samego rana całość(20mg), by blokowanie osi było mniejsze.
I teraz - nolva brana przed snem w ostatnim tygodniu mety, czy może pomóc w odbloku? Podniesie poziom własnej produkcji teścia, mimo brania mety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 172 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5534
Nie kombinuj. Odstaw metanabol, odczekaj 12-24 godziny i zaczynaj PCT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Ale czemu nie kombinuj. Nie znam się wiec kombinuje;)
Wychodze z założenia, że jeżeli pod wieczór stężenie mety(powiedzmy)jest niskie, jajka próbują coś tam swoje produkować przez noc, to czemu nie wspomóc tego jakoś... Nie wiem czy to ma sens, czy nolva w trakcie brania mety spowoduje zwiększenie produkcji własnego teścia...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol i Prolo Cykl i Relacje ;)

Następny temat

bol po omie....??

WHEY premium