SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po enanie 25 strzałów

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4369

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

30

Waga

101

Wzrost

180

Obwód ramienia

44

Obwód klatki

120

Obwód talii

Staż na siłowni

94

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

2 lata

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

ok 4000KCL

Opisz swój plan treningowy

0

Cel cyklu

4 x tyg

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Masa

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

20

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

tycie

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 136
Czyli można powiedzieć że to bardzo słaby teść tak? Kiedy mógłbym powtórzyć cykl i jakim teściem jechać? skoro jest tylko delikatnie podwyższony poziom to czy odblok musi być taki mocny i długi. Proszę koledzy podpowiedzcie co zrobić żeby było dobrze. Może dociągnąć tego teścia do 30 strzałów i wtedy odblok? w niedziele przypada 27 strzał i czy go wbić zanim zrobie wynik E2 czy juz HCG?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wbij ostatni strzał kiedy tam przypada, zbadaj w poniedziałek e2, może trzeba będzie dokoptować z pare tab exe, żeby je zbić, i nie ciągnij tego cyklu dłużej, tu nie chodzi czy cykl był ciężki bo niski wynik, ale bardziej chodzi o długość tego cyklu, bo przysadka przez ponad 4 miechy była zablokowana i jądra też, następny cykl gdzieś 2 3 miesiące po skończonym pct
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 136
zrobiłem już pełen cykl. 26 strzał wrobiłem we wtorek. i teraz pytanie, czy we wtorek zacząć robić HCG czy czekac na wynik E2?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a mosz skąd od kopa exe? To bij we wtorek hcg, a e2 będziesz regulował podczas podawania hcg, żeby wejść z normą w sermy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 136
Kolego ten clomid to 2 dni po zakonczeniu hcg czy 2 dni po pierwszym strzale hcg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2 3 dni po ostatnim hcg, czyli po szóstych 2500
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6166
zioekt
no co ty poważnie? Dzięki że mnie o tym informujesz, teraz już wiem

a ja Tobie też dam info, to co bijesz to g...., bo wynik jest tylko lekko ponad normę, a powinien być dużo wyżej. Dorób jeszcze e2 to ci się napisze czy trzeba zbijać, czy nie, a hcg zaczynasz podawać 7dni po ostatnim "enanie" każda paczkę (3 paczki) dzielisz na 2 i bijesz co trzy dni, czyli 6x2500 e3d, dwa dni po hcg dajesz clomid + nolwadex, clomid się skończy dajesz samą nolwę po 20mg przez 3 dni i 10mg przez 4 dni


Jesli HCG co 3 dni to np. poniedziałek (pierwszy) i potem środa jako trzeci dzień, następny strzał itd.
Może głupie pytanie ale wiedzy nigdy za wiele :)

Kiedy ktoś jest głupi to nie rozumie świata, kiedy ktoś jest mądry to świat go nie rozumie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uuu w wieku 36lat nie umieć liczyć na paluszkach to kiszka trochę poniedziałek środa to jest e2d czyli co drugi dzień,pon czw to e3d co trzeci dzień.Od pon do środy nie miną 3dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6166
Wstyd troszkę ;) szybciej napisane nież przemyślane. Ale dziękuję za konkretną odpowiedź :)

Kiedy ktoś jest głupi to nie rozumie świata, kiedy ktoś jest mądry to świat go nie rozumie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 136
Witam ponownie. Jutro mija trzeci dzień po 6 HCG. Mogłbyś mi rozpisać jak brać cloma i nolve?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gino ?

Następny temat

Siła i masa

WHEY premium