SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po 3 latach bez bicia HCG

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 701

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 12 dni Przeczytanych tematów 180
Cześć wszystkim !
Mam 23 lata od 3 lat jestem na bombie w tym czasie leciał teść 250mg co 4 dzień i co parę miesięcy teść 250 co 7dni przez 2-3 miesiące i co jakiś czas dokładałem deke,metę ,albo NPP.(ostatni strzał robiłem z enana 7dni temu ).
Robiłem to wszystko bez głowy ,bez żadnych badań ,nie wbijałem HCG przez ten czas dopiero miesiąc temu 5000 jednostek rozłożone na 5 strzałów .
Planuje się odblokować bo chciałbym mieć w przyszlosci dziecko (wiem że może być to ciężkie ) i tu zwracam się z prośbą do was o rozpisanie odbloku i tego co powinienem dokupić ,jakieś badania robić? W domu mam 3x5000 jednostek HCG.
Dzięki i Pozdrawiam ;))
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29616 Napisanych postów 266296 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1350368
Wrzuć ankietę dzialu.

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
1. WIEK:23
2. WAGA:107
3. WZROST:190
4. WYMIARY:
-biceps:42.5
-klatka:nie mierze
-udo:nie mierze
-talia:nie mierze
5. STAŻ NA SIŁOWNI:5-6lat
6. DIETA:
-białko:200
-węglowodany:400
-tłuszcz:dużo ,nie licze
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:3 lata w trakcie
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: w trakcie
11. POZIOM BF%: w miarę niski
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tendencja do chudniecia
13. STAN ZDROWIA: wszystko ok
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: pojedyncze włosy na barkach ,na głowie ok.
15. PPM (podstawowa przemiana materii): szybka przemiana materii
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:120
-martwy ciąg:nie robiłem maxow
-przysiad:160
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5657 Napisanych postów 46662 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 568682
Wcale nie jest powiedziane że na bombie nie zalejesz...u mnie leciało sporo środków , pierwszy złoty strzał , boom i kobieta w ciąży... córa urodziła się zdrowa , dostała 10/10

Trochę lipa że nie podawałeś regularnie hcg...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No ja wiem,też słyszałem kilka takich przypadków,ale myślę że w większości działa to antykoncepcyjne,tym bardziej że HCG nie wbijałem a 3 lata to długo .Chce się odblokować chociaż na te kilka miesięcy ,żeby zobaczyć czy organizm wróci do normalności i zrobić jakieś testy na płodność . Pomoże ktoś rozpisać odblok ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5657 Napisanych postów 46662 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 568682
Jeśli chodzi o odblok to kolega wyżej Lodzianin bardzo dobrze cię poprowadzi w tym temacie żeby to wszystko miało ręce i nogi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 107 Wiek 32 lat Na forum 54 dni Przeczytanych tematów 4197
a Czemu nie biłeś w ogóle HCG ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Przez brak wiedzy,na początku nie wiedziałem że trzeba a później odkładałem na później i zwlekalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1058 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29941
Mam identyczna sytuacje jak Ty z tym, ze brałem hcg. https://www.sfd.pl/Odblok_po_3_latach.-t1194550.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ok będę obserwował ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Czy jak zrobię jeszcze pół roku cyklu na teściu i będę regularnie wbijał 500jednostek HCG co 3 dni to łatwiej po tym pół roku będzie mi się odblokować niż teraz ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Saizen 8.8mg Lab - Serono.

WPC