SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok hcg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3576

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masochista;) tak jak wyrzej(z nabieraniem itd) ale ja doope i uda 6stka atakuje a bary 5tka(tyly o dlugosci 16mm a srodek 24mm- ale jesli macie mniejsze odemnie:)wybierzcie 16mm)
a i jakikolwiek "sprzet" w pompce przechowujcie w lodowce(bezpieczniej-bakterie ..blabla..). fatass mysle ze nie ma sesu przechowywac 0.5cm, laduj raz 300mg a raz 200mg to i tak sie skumuluje, rownie dobrze mozesz ladowac calosc e7/8czy ile chcesz dni(czas poltrwania-to nie prop ze schodzi po 2ch dniach)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126123
Lixus odbijam. Mi te 7-emki bez problemu dawały radę, a co do 6-tek to bałem się, że ciężko olej będzie przechodził. To jak piszesz-nie byłoby różnicy między e4d 250, a e7d np 500. Nie wiem, czy nie byłoby zbyt dużego wahania stężenia, nawet biorąc pod uwagę okres półtrwania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 160 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4259
dzieki panowie:) lixus wlasnie uprzedziles moje pytanie czy przy takim dlugim estrze nie moge walic 200/300 :) co do igiel to faktycznie z mojej wczesniejszej laktury wynika ze 7-ka to konkret :)

Ufaj swoim instynktom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za szybko tez oleju nie mozna wepchnac7demka tez moze byc- ale mnie wielkosc tej lkchy przeraza, po wstrzyknieciu zanim wyjmiesz policz do 10ciu(olej sie "zaaklimatyzuje" i nie wyplynie, po wyciagnieciu jakas czyms odkazajacym rozmasowac
"Jako, że czas aktywnego działania Testosteronu enanthat wynosi 5-7 dni, iniekcje należy wykonywać co 5 bądź 7 dni" i bedzie dzialalo tak samo z tym ze jesli rozlozysz to na mniejsze dawki(czesciej) niesz mial wachan strzenia tescia(what ever przy malych dawkach:)
dla ciekawostki ja lece wlasnie suste i rozlozylem ja sobie e2d heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 346 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2901
czyli dokladnie jek to jest z tym hcg?? zaczynac to walic jak sie konczy okres poltrwania testosteronu tak?? czyli jak sie bierze sama deke wino czy mete to nie trzba hcg, to sie tyczy tylko do testosteronu??? i tu ktos napisal ze po 8 tygodniowym cyklu tylko pol strzala hcg (2500 iu) wystarczy??? chcialbym sie w koncu dowiedziec po czytlaem sporo tych tematow o hcg pisza ganotropina lozyskaowa sratata a jak to bic nic nie napisza....

Agorivin Depot

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok testo + wino

Następny temat

winko oral a bóle brzucha

WHEY premium