SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok hcg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 160 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4259
lixus dzieki, sog wszedl :> czyli reasumujac, powtarzam ze jestem newbie w saa i to pierwszy cykl, jak na moje 33 lata to chyba nie za wczesnie
odblok po 10-12 tygodniach enana pon i czw 200 mg powinien wygladac tak:
14 dni po ostatnim szocie enana zaczynam odblok i to bedzie 2500 iu hcg e3d - co jezeli dobrze licze przy pregnylu daje 6 szotow , czyli ostatni w 16 dni odbloku, i od 17 dnia clomid, tak ? a ile ma paka clomidu bo widze ze 10 tabsow po 50 mg , wiec jak piszesz "potem clom 200,150,100 i po 50mg ed juz do konca paczki" to wynikalo by ze kolejne dni to: 4 tabsy, 3 tasby, 2 tabsy i zostaje jeden tabs na czwarty dzien i finito ?:) pewnie sie myle, rozjasnij mi to prosze?:)
pozdro



Zmieniony przez - fatass w dniu 2011-07-25 09:51:11

Ufaj swoim instynktom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126091
Fatass, zazwyczaj clom jest w opakowaniach po 24 tabletki 50 mg. Jeżeli ktoś rozpisze odblok i będzie tam mowa o wybraniu do końca opakowania to chodzi o te 24 tabletki. Cloma powinno się stosować do trzech tygodni. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 160 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4259
dzieki skint! sog poszedl ;)

Ufaj swoim instynktom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fatass- dobrze przyswoiles info- wlasnie tak, ale przy twoim wzroscie i wadze dalbym troche wiecej z 500-600mg o ile sie zgadzaja twoje wymiary z tym co napisales. niestety dawki nie dla wszystkich sa jednakowe musisz wziac pod uwage wiele czynnikow(a ze to twuj pierwszy cykl to 500mg powinienes juz poczuc- powinno sie zaczac rozkrecac po 2ch tyg)

awax- nie pisz o czyms o czym nie masz pojecia. jeden ester przez 10 miechow bzdura i to jeszcze w takich dawkach. ale nie mam tu zamiaru nikogo uczyc robic takie cykle. powiem tylko ze na takich cyklach hcg bije sie inaczej(w innych ilosciach i inaczej rozlozone) i robi sie mostki, czyszczenie receptorow........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 160 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4259
Wymiary prawdziwe owszem, obecnie ciagne redukcje zeby wejsc na cykl w formie w miare przyzwoitej, co by z czystym sumieniem przybierac tego i owego ;] teraz jestem 102 kg, ale pomiary fatu pokazuja w okolicach 19% damn... :] mam nadzieje zejsc do jakich 15% i wtedy zaczac , zobaczymy co bedzie. No wlasnie! Biorac pod uwage ze przy 102 jest 19% fatu, to dawka o ktorej piszesz lixus - 500 mg bedzie ok? W sumie skoro to pierwszy cykl to myslalem ze 400 mg to wystarczajaco duzo, wczesniej ktos mi tu pisal ze przy pierwszym kontakcie to i 200mg tygodniowo poczulbym wyraznie

Ufaj swoim instynktom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126091
Ja swój pierwszy cykl pojechałem 250 mg e4d i było jak najbardziej ok. Po 6 tyg zwiększyłem częstotliwość bicia na e3d i myślę, że nie było to za dużo, a pozwoliło przemóc pewną stagnację. I na odblok myślę koniecznie hcg. Ja nie dodałem i trochę żałuję. Po prostu trochę dłużej trwał powrót do normy. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
swój pierwszy cykl pojechałem 250 mg e4d- juz masz ok 500mg ew
a ile wazyles, bo wzrost mysle ten sam
ale pomijajac fatass jak zejdziesz do 95kg to te 400mg(i to ze to pierwszy cykl) to cos poczujesz- zawsze mozesz zwiekszyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126091
Ważyłem ok. 94 kg i było tak w sam raz, ani za dużo ani za mało. Zrobiłem jakieś 7-8 kg dobrej jakości mięsa (dużo tu zależy od diety), a po redukcji i lekkich spadkach, na dobrej formie aktualnie 96 kg. Siła pozostała na plusie. A do następnego cyklu podejdę z pewnym już doświadczeniem i będzie jeszcze lepiej. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 160 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4259
panowie, juz kiedys zadawalem to pytanie, ale upewnie sie. przy ampulkach 100mg/1ml zeby ladowac po 250 mg jak najlepiej technicznie sprawe rozwiazac? zasysac cale 3 ml do pompki i wbijac 2,5 reszte przechowywac w strzykawce, czy zostawiac polowe fiolki i z niej ssac nastepnym razem?

Ufaj swoim instynktom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126091
Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie zassać 3 ml do pompki i wbić 2,5 ml. Na pewno będzie to bardziej sterylne niż pozostawienie soku w ampie. Do następnego strzału dodasz 2 ampy i będzie git. Pozdr
PS. proponuję ci abyś nabierał testa igłą 9, a wbijał 7. Mi tak było najwygodniej i najbezpieczniej (unikasz wbijania soku uszkodzoną ewentualnie igłą przy nabieraniu).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok testo + wino

Następny temat

winko oral a bóle brzucha

WHEY premium