SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3624
Witam aktualnie jestem na cyklu zaczelem go na propku przez pierwsze 3 tyg propka co 3 tyg pozniej dodalem testo mix
150 test e
150 tes c
100 test prop
I przez kolejne 4 tyg bilem co drugi dzien propka samego a nastepne test mix gdzie tez byl prop i tak do 7 tyb
Aktualnie jestem w 8 tyg cyklu i dodalem trena enan 200mg co 3 dni i 250 test enan co 4 dni tak chce pociagnac do max 15 tyg i po ostatnim biciu trena i testa wbije propa 5 szotow to wyjdzie 10 dni odczekam 4 dni i chce zrobic odblok hcg 2000 co 3 dni 3 bicia i do trgo nolvadex tylko niewiem czy mam go brac razem z hcg czy po hcg ? To jest dobra opcja na odblok czy cos zmienic?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3624
Przez pierwsze 3 tyg co 2 dni propa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 48095 Napisanych postów 295761 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1444416
ankieta działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Waga : 102
Wzrost : 192
Obwód ramienia :42
Obwód klatki : 125
Obwód uda : 65
Obwód talii : 95
Staż na siłowni :rok
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy) :
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe :aktualnie na cyklu
Opisz swój plan treningowy :
Cel cyklu : sucha masa miesniowa
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia :
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej) : 19.5%
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) :
Stan zdrowia :
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia :
PPM (podstawowa przemiana materii) :
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą) :
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 48095 Napisanych postów 295761 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1444416
ale namieszałeś co z dieta?? rozpisz to dokładniej na tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Nie mieszalem na poczatku mialem propka samego 1-3tyg sam test prop co dwa dni od 3 do 7 tyg bilem prompka samego i dodalem mixa test gdzie tez byl prop to bilem tak prop dzien przerwy test mix i dzien przerwy i sam prop i tak przez 4 tyg do 7 tyg i dolozylem do tego trena enan tak w 6 tyg co 3 dni 200mg i dozucam teraz od soboty test enan 250 mg co 4 dni pojade tak do 14-15 tyg i na zjazd dodam propka samegomw czasiempoltrwania tescia i trena i wtedy chce zrobic ten odblok a co do diety to nie jest za specjalna ryz piers gotowane i pieczone staram sie uzupelniac wszystko by rosnac i nie zalewac sie 8 tydzien cyklu na poczatku mialem 32 %BF a teraz jest 19.5% wiec dietka dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
mogłeś to zrobić na samym tescie solo ; Masz badania sprzed cyklu? Pasowało by sie kierować badaniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Nierobilem badan zadnych i ogolnie nienwiem jakie badania mam zrobic jestem w uk i bd ciezko po prostu prosze o pomoc jak pct zrobic by bylo ok jakie dawki i jak dlugo czy hcg najpierw potem nolvadex czy hcg razem z nolvadexem bardzo bym prosil o pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
I czy taki cykl 14:tyg nie zadlugi czy skrocic ? I czy jak zaczynaja sie kurczycn jadra trzeba robic od razu hcg czy na koniec cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
rozpisz mi 3 tygodnie ostatnie cyklu z dawkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Tren ena co 3 dni po 200 mg i test enan co 5 250 mg i na koncu chce wbic testa i trena twgo samego dnia bo z tego co wiem maja ten sam czas poltrwania zrobic dzien przerwy od ostaniego ich bicia wbic propionate 100 mg 5 szotow podczas poltrwania trena i testa chyba ze to bezsensu ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Alko, ciśnienie i ciągłość META .

Następny temat

Brak cierpliwosci !!

BF