SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3624
Witam aktualnie jestem na cyklu zaczelem go na propku przez pierwsze 3 tyg propka co 3 tyg pozniej dodalem testo mix
150 test e
150 tes c
100 test prop
I przez kolejne 4 tyg bilem co drugi dzien propka samego a nastepne test mix gdzie tez byl prop i tak do 7 tyb
Aktualnie jestem w 8 tyg cyklu i dodalem trena enan 200mg co 3 dni i 250 test enan co 4 dni tak chce pociagnac do max 15 tyg i po ostatnim biciu trena i testa wbije propa 5 szotow to wyjdzie 10 dni odczekam 4 dni i chce zrobic odblok hcg 2000 co 3 dni 3 bicia i do trgo nolvadex tylko niewiem czy mam go brac razem z hcg czy po hcg ? To jest dobra opcja na odblok czy cos zmienic?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3624
Jak dlugo mozna ciagnac taki cykl? I jak bd wygladal odblok bo chcialbym zakupic juz wszystmo na pct tylko nie wiem jskie dawki i co dokladnie czy hcg i nolvadex wystarczy czy dodac jeszcze clomid?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3624
Przez pierwsze 3 tyg co 2 dni propa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94384 Napisanych postów 364314 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668757
ankieta działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3624
Wiek : 25
Waga : 102
Wzrost : 192
Obwód ramienia :42
Obwód klatki : 125
Obwód uda : 65
Obwód talii : 95
Staż na siłowni :rok
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy) :
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe :aktualnie na cyklu
Opisz swój plan treningowy :
Cel cyklu : sucha masa miesniowa
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia :
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej) : 19.5%
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) :
Stan zdrowia :
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia :
PPM (podstawowa przemiana materii) :
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą) :
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94384 Napisanych postów 364314 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668757
ale namieszałeś co z dieta?? rozpisz to dokładniej na tygodnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3624
Nie mieszalem na poczatku mialem propka samego 1-3tyg sam test prop co dwa dni od 3 do 7 tyg bilem prompka samego i dodalem mixa test gdzie tez byl prop to bilem tak prop dzien przerwy test mix i dzien przerwy i sam prop i tak przez 4 tyg do 7 tyg i dolozylem do tego trena enan tak w 6 tyg co 3 dni 200mg i dozucam teraz od soboty test enan 250 mg co 4 dni pojade tak do 14-15 tyg i na zjazd dodam propka samegomw czasiempoltrwania tescia i trena i wtedy chce zrobic ten odblok a co do diety to nie jest za specjalna ryz piers gotowane i pieczone staram sie uzupelniac wszystko by rosnac i nie zalewac sie 8 tydzien cyklu na poczatku mialem 32 %BF a teraz jest 19.5% wiec dietka dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94384 Napisanych postów 364314 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668757
mogłeś to zrobić na samym tescie solo ; Masz badania sprzed cyklu? Pasowało by sie kierować badaniami

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3624
Nierobilem badan zadnych i ogolnie nienwiem jakie badania mam zrobic jestem w uk i bd ciezko po prostu prosze o pomoc jak pct zrobic by bylo ok jakie dawki i jak dlugo czy hcg najpierw potem nolvadex czy hcg razem z nolvadexem bardzo bym prosil o pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3624
I czy taki cykl 14:tyg nie zadlugi czy skrocic ? I czy jak zaczynaja sie kurczycn jadra trzeba robic od razu hcg czy na koniec cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94384 Napisanych postów 364314 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668757
rozpisz mi 3 tygodnie ostatnie cyklu z dawkami

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3624
Tren ena co 3 dni po 200 mg i test enan co 5 250 mg i na koncu chce wbic testa i trena twgo samego dnia bo z tego co wiem maja ten sam czas poltrwania zrobic dzien przerwy od ostaniego ich bicia wbic propionate 100 mg 5 szotow podczas poltrwania trena i testa chyba ze to bezsensu ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Alko, ciśnienie i ciągłość META .

Następny temat

Brak cierpliwosci !!

WHEY premium