SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok clomin + altamofen jak brac pomozcie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 89
Siemanko za 2 miesiace mam zamiar zaczac swoją kuracje juz wszystko mam 30 susty, 200 dianabolu, osłonki, clomid, altamofen, mutant mass 8kg, mutant cre-x12. Wszystko mam juz rozpisane i zaplanowane z wyjątkiem odbloku. Moj dilla ktory ma profesjonalny sklep internetowy (oczywiscie kontakt nie kazdy z nim ma) wyslal mi wszystko i kupując sugerowalem sie informacjami podanymi na stronie zamowilem cykl dla poczatkujacegO taki jaki byl na stronie zakladajac ze gosc sie zna po kilu dniach napisalem zby mi zgonil odblok i wyslal mi wlasnie te 2 pudelka altamofen 5x10tab i serpafar clomifene citrate 50mg x20 czy jest tu ktos kto odpowie mi jak i kiedy mam brac ten odblok? Niestetydilla nie odpisuje z takimi informacjam odpiszcie na maila bo kozystam z iphona i ciezko sie szuka na tej stronie pierwszy raz kozystam z forum i ogolnie sie nie znam

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2012-05-22 12:57:16
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1438 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41636
WYPEŁNIJ ANKIETE

1. WIEK:
2. WAGA:
3. WZROST:
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

Świnie do koryta ...

CBR 600 F4i

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 44778 Napisanych postów 296411 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1446714
skasowałem tego meila bo nie wolno go podawać na forum,jeśli chodzi o 1 cykl to kiepsko ci dobrał środki.zacznij od wklejenia ankiety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
WYPEŁNIJ ANKIETE 

1. WIEK: 24
2. WAGA: 67kg :/
3. WZROST: 181
4. WYMIARY: 
-biceps: nie mam cm ale cieniutko ok 36cm 
-klatka: 
-udo: 
-talia: 
5. STAŻ NA SIŁOWNI: od 16stego roq zyycia z przerwami w efekcie mam tylko zeźbe
6. DIETA: 
-białko: od 2ch tyg jem caly czas codziennie kurczak steki duzo nabialu makaronu plus mutant mass 2x dziennie z mlekiem
-węglowodany: 
-tłuszcz: 
8. TRENING: 
9. CEL CYKLU: 
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: mialem 300 ruskiej mety 13 omki 11 tescia prolongatum i 18 lat czyli 5,6 lat temu 
11. POZIOM BF%: 
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): szczuply jak przecinak cięzko nabrac wagi 
13. STAN ZDROWIA: 
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: gole sie na lyso od 15stego roku zycia ale przy ostatniej marnej kuracji pojawily sie ciemne wloski na calym tlowiu tak jak zwykle kazdy ma malenkie wloski poprostu zciemnialy i byly widoczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
WYPEŁNIJ ANKIETE 

1. WIEK: 24
2. WAGA: 67kg :/
3. WZROST: 181
4. WYMIARY: 
-biceps: nie mam cm ale cieniutko ok 36cm 
-klatka: 
-udo: 
-talia: 
5. STAŻ NA SIŁOWNI: od 16stego roq zyycia z przerwami w efekcie mam tylko zeźbe
6. DIETA: 
-białko: od 2ch tyg jem caly czas codziennie kurczak steki duzo nabialu makaronu plus mutant mass 2x dziennie z mlekiem
-węglowodany: 
-tłuszcz: 
8. TRENING: 
9. CEL CYKLU: 
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: mialem 300 ruskiej mety 13 omki 11 tescia prolongatum i 18 lat czyli 5,6 lat temu 
11. POZIOM BF%: 
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): szczuply jak przecinak cięzko nabrac wagi 
13. STAN ZDROWIA: 
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: gole sie na lyso od 15stego roku zycia ale przy ostatniej marnej kuracji pojawily sie ciemne wloski na calym tlowiu tak jak zwykle kazdy ma malenkie wloski poprostu zciemnialy i byly widoczne
16. WYNIKI SIŁOWE: 
-klata: 70kg do 5powturzen
-martwy ciąg: 80kg 6x 
-przysiad: 80kg 10x 

Sory za niewypelnienie calosci poprostu nieznam chce zaznaczyc ze zacząlem trening tydzien temu po 2wu letniej przerwie moj rekord wagowy w szczycie formy byl 74kg mialem 17 lat i targalem 90na klate bez pomocy na ostatnia serie 4x 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 44778 Napisanych postów 296411 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1446714
nie masz diety dlatego nie masz wyników jesz pewnie za mało i nie dostarczasz sobie odpowiednich ilośći b/w/t saa tego nie zmieni,dopnij diete bo z cykl pójdzie w błoto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No wlasnie nie jadlem prawie wogole dopiero zaczalem podligiej przerwie i cukl zaczynam za 3,4 miechy dopiero pytalem jak mam walic ten odblok dlatego napisalem ten post
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
dopnij diete i rozbij to na 2 cykle na 1 daj samą metke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1129 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14506
Susta na pierwszy cykl lepiej zrób jak łodzian ci doradził

Bóg dał nam życie, ale rządzi światem diabeł.W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dalej nie wiem jak brac odblok :|
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
po samej metce?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enan + meta 1szy lightowy cykl

Następny temat

Redukcja na clenie

sosy