SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok - brać czy nie, oto jest pytanie...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 863

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 52 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4186
Witam,
do tej pory przeglądałem i czytałem forum. Dowiedziałem się wielu interesujących i ciekawych rzeczy, za co chciałbym podziękować, przy okazji chciałbym się przywitać gdyż jest to mój pierwszy post na tym forum ( pierwszy i od razu w dziale doping... ).
Przeglądając forum o dopingu zawsze natrafiałem na informacje o tym, że po każdym cyklu na saa czy ph (tutaj może nie po każdym) niezbędny jest odblok żeby przywrócić gospodarkę hormonalną do ładu i nie stracić zdobytej masy.
Tu pojawia się moje pytanie, otóż pewnie każdy z Was zna Roberta Burneike, wiadomym jest również to, że Robert prowadzi radio. W jednej ze swych audycji porusza kwestię odbloku i Clomidu. Mówi w niej, że branie odbloku po cyku jest nierozsądnym posunięciem... Poleca naturalne środki jak ZMA, Tribulus i środek którego nazwy nie mogłem rozszyfrować.
Czy ktoś oblatany w temacie mógłby mi wyjaśnić o co chodzi

PS. audycja, w której Robert porusza temat nosi numer 21

Pozdrawiam serdecznie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699668
to są bzdury
było o tym juz kilka razy w tym dziale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 52 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4186
Jeżeli faktycznie są to bzdury, to dziwi mnie dlaczego Robert je opowiada... jaki jest cel.. pozbyć się konkurencji ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126116
On jest non stop na bombie, a gada co mu się podoba nie ponosząc za to żadnej odpowiedzialności. Na forum każdy kto ma kontakt z saa opiera swoje opinie (w większości) na własnym doświadczeniu i naprawdę w zdecydowanej większości te rady są pomocne, a co najważniejsze zgodne z praktyką. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2425
Jak chcesz nie rob odbloku, na nastepnej bombie szybko zmienisz zdanie o ile bd wstanie na nia wejsc czyt.( problemy z psycha).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 52 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4186
Póki co nie chcę zaczynać cyklu.. brak funduszy... na razie staram się w tym temacie dowiedzieć jak najwięcej, a że natrafiłem na sprzeczne opinie postanowiłem się zapytać.
Jak widać Robert ze swoją teorią jest w mniejszości tak więc gdy zdecyduję się na cykl zadbam również o odpowiedni odblok.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki ph

Następny temat

HCG, Nolva, Clomid jak stosować?

WHEY premium