SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 456
Witam.
Mam pytanie odnosnie odbloku.
Bylem na cyklu tescia 20 strzalow enan 250 mg i 20 strzalow enan 300 mg. Cykl ponad 4 ,5 msc

Powinienem zaczynać powoli z odblokiem.
Mam hcg j5000 2 paczki clomidu i paczke novaldexu..
Zaczac Clomiden przez pierwsze 2 tyg a potem co tydzien hcg i a na koniec paczke novy ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Wypelnij i wklej ankiete
https://www.sfd.pl/temat297513

Zaczac Clomiden przez pierwsze 2 tyg a potem co tydzien hcg i a na koniec paczke novy ? nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
To co napisałeś nie ma nic wspólnego z odblokiem. Wypełnij ankietę i rozpisz dokładnie cykl na tygodnie i dawki.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94374 Napisanych postów 364299 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668714
Gonner14
Witam.
Mam pytanie odnosnie odbloku.
Bylem na cyklu tescia 20 strzalow enan 250 mg i 20 strzalow enan 300 mg. Cykl ponad 4 ,5 msc

Powinienem zaczynać powoli z odblokiem.
Mam hcg j5000 2 paczki clomidu i paczke novaldexu..
Zaczac Clomiden przez pierwsze 2 tyg a potem co tydzien hcg i a na koniec paczke novy ?


no na pewno nie j.w. ankieta plus rozpiska cyklu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 456
Wiek: 22
Waga: 94,5
Wzrost: 180
Obwód ramienia: 37
Obwód klatki: 107
Obwód uda: 62
Obwód talii: 95
Staż na siłowni: 1 rok
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy): Dieta redukcyjna przygotowana przed SFD
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe: 10 tyg.Teść enen 250 mg i kolejne 100 tyg tesc enan 300 mg + 100 tabs. wino 25mg w czasie cyklu
Opisz swój plan treningowy: Trening redukcyjny
Cel cyklu:
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia: 2 tyg
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej): 17
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): Dobrze zbudowany
Stan zdrowia: Dobry
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia: Ponad norma
PPM (podstawowa przemiana materii): Świetna
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą): Klata - 105 , Martwy - 130, Przysiad - 110
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najpierw badania, pote regulacja hormonów (o tym Ci pisałem w poprzednim temacie, ale to olałeś), gdy hormony będą w widełkach, dajesz tak:
8dni po ostatnim enanie (3paczki hcg, a lepiej to 4) 6x2500e3d (po tych 3 paczkach robisz badania testosteronu całkowitego, jak jajka reagują na endo testa to możesz wchodzić na sermy, a jak nie to dajesz tą 4paczkę), po trzech dniach od ostatnie ini hgc dajesz clomid przez 4 tygodnie (pierwsze 4dni po 2tabletki) równo z clomem dajesz nolwę, tyle że ją ciągniesz dłużej o 4 5 dni. 2 dni przed ostatnim clomem idziesz na badania i sprawdzasz czy przysadka ruszyła (lh i FSH)
Pewnie tak czy siak badań nie zrobisz, ale jak tak powinno to wyglądać.


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2016-02-21 13:12:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 456
No a jak mam to hcg dzielić bo mam 5000j a nie orientuje się. I co ile strzał ?
Jestem już 2 tygodnie po ostatnim enanie i wcześniej czytałem ze powinienem zaczac od clomidu a po 2 tyg wejsc na hcg..
I hcg wbijam w skore brzucha czy tylek ?


Zmieniony przez - Gonner14 w dniu 2016-02-21 13:42:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gonner14
I co ile strzał ?

zioekt
e3d


nabierz całe hcg do strzykawki tuberkulinowj, wbij połowę i druga połowę do lodówki

Tak, może być w bebzon, bo naj wygodniej. tyle że do kup przynajmniej jeszcze jedną paczkę tego hcg. A co najpierw czy clom czy hcg, to nie chce mi się tłumaczyć, zrób jak napisałem. Jak 2 tyg jesteś już po enanie to daj od dziś te hcg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 456
Czyli strzal co 3 dni i mieszam odrazu calosc z roztworem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wstrzykujesz wode do proszku, nabierasz roztwór i dalej już wiesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 456
I strzal..3 dni przerwy.. strzal.. tak ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tren ace czy enan? :&

Następny temat

wynik testosteronu z krwi to 2.74 wiek 36

WHEY premium