SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok. Gino

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19
Witam.
Mam problem który sam sobie stworzyłem I strasznie namieszalem. Mianowicie jakiś czas temu wyszło mi Gino po mk-677. Odstawilem to i zacząłem brać letrozol żeby pozbyć się gino. Problem nie zniknął po 3 tyg wszedłem na cypionat I razem z nim brałem dalej letro. Minął miesiąc problem dalej ten sam a przyrostow brak. Chce zejść teraz ze wszystkiego po kolei żeby narobić jak najmniej szkód I na czysto zoperowac gino.
Wiem że sam sobie zrobiłem burdel ale czasu nie cofne. Proszę o radę
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
zacznij od ankiety https://www.sfd.pl/]]]_ANKIETA_[[[_/_REGULAMIN_DZIAŁU_DOPING-t909463.html

idz do laba zbadaj estro prolaktyne testa i wrzuc tutaj wyniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19
. WIEK: 23
2. WAGA: 90
3. WZROST: 175
4. WYMIARY:
-biceps: 42
-klatka: 110
-udo: 63
-talia: 84
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5lat
6. DIETA:
-białko: 80g
-węglowodany: 400g
-tłuszcz: 70g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:pierwszy cykl cypio 2.5mg
8. TRENING: split
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: aktualnie miesiąc na cyklu
11. POZIOM BF%: 20%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): mezomorph
13. STAN ZDROWIA: bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 140
-martwy ciąg: 150
-przysiad: 150
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93978 Napisanych postów 363783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667084
wrzuć wyniki badań jakie masz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19
Ostatnie badania jakie robiłem to jeszcze przed cyklem Ale jak już miałem gino także zrobię świeże badania i wrzucę żeby były aktualne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
To w trakcie cyklu brałeś jak ? Na pale ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
najwidoczniej tak z tego wychodzi co napisal ze bylo gino walil letro zszedl z bomby i dalej druga bomba i ciagnal letro nie robiac badan po cyklu, wiec lipa wyszla straszna i namieszal w hormonach dosc sporo

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19
Ten cykl który kończę teraz jest moim pierwszym. Przed nim byłem na badaniach i wszystko było w porządku A moimo wszystko miałem Gino. Dlatego endokrynolog przepisał mi letro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Teść a cisnienie

Następny temat

39 lat pierwsza przygoda z teściem

WHEY premium