SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok, wyniki badan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 169
Witam, z powodu wyjazdu musze przerwać branie tescia propa, brałem 4 tygodnie 10 strzałów po 1ml butelka 100g/ml trzy razy w tygodniu wrzucam badania zrobione po tych strzalach, przed nie robilem badan. Co teraz aby się odblokować i wróciło wszystko do normy.










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 169
Nie wypełniłem ankiety bo tak naprawdę nie mam dużej historii na silowni jakies ok pol roku, wiek 33 lata, waga 100kg, treningi 4x w tygodniu, przyrostów żadnych nie widzę. Po prosru chcialbym wiedzieć co mam zrobić w tej sytuacji gdzie nie mogę kontynowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 169
1. WIEK:33
2. WAGA:100
3. WZROST:180
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 6 msc
6. DIETA:1500 kalorii
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 4 tygodnie testosteron propionat
8. TRENING: 4 x w tygodniu
9. CEL CYKLU: redukcja masy
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 11.01.2020 do 08.02.2020
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): do tycia
13. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:


Zmieniony przez - vwzbysiu w dniu 2021-02-10 14:41:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 439 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7302
Paczke HCG warto dać 3 dni po ostatnim strzale propa 5* 1000jm e2d, po hcg badanie test całkowity, estro, prolaktyna dobrze żebyś miał dostęp do kilku tabsów symexu gdyby przyszło wyregulować estro, clomidu kup 24 tab.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl a sport drużynowy.

Następny temat

Testosteronowa terapia TRT w UK

WHEY premium