SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Od zawsze FBW, pozostac czy zmienic?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Od kilku msc korzystam z treningu FBW. Zmieniałem tylko ilość powtórzeń, serie i ćwiczenia. Za parę dni wystartuje z redukcją i zastanawiam czy pozostać przy FBW czy może spróbować czegoś nowego. Można powiedzieć, że jest ciągłość w treningach - 2-3 w tyg wpadnę pomachać sztangą.

Foto gratisowo():



Zanim wskoczę na masę muszę uporać się z brzuchem, udami i dupskiem.

Zmieniony przez - crytek w dniu 2010-10-15 17:09:34
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Mozesz dalej jechać FBW ale np. zmieniajac ćwiczenia tylko odpowiednia dieta choć mozesz masować moim zdaniem ale tak jak pisałem, dieta odegra gówną rolę.

Zmieniony przez - Viren w dniu 2010-10-15 18:44:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Zdaję sobie z tego sprawę, że dieta to jest baza. Więc na pewno będę się zdrowo odżywiał. Masowałbym gdyby nie ten wałek na dole i lekko przerośnięte poślady. Zgubie kilka kg i rozpocznę rozsądną masę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 406
Ćwicz normalnie na masę ale zacznij robić a6w :D moim zdaniem ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla 16 - specjalnie dla mnie

Następny temat

FBW >> Początkujący

WHEY premium