SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Od pasa w górę kości, od pasa w dół galareta :( i co z tym zrobić? Pytanie do Jacka R

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11507
Tak chodzi o ten produkt, na pewno w sklepie sfd bedzie, nie sprawdzalem ale jest w kazdym szanujacym sie sklepie a wiec i tym.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1648
Sory za ostatnie pytanie, wycofuję. Już zamawiam. Acha... dziękuję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1648
Faktycznie przesyłka w ciągu 24 h? Podałam adres do pracy, bo tam jestem 14 h na dobę :(
Zamówiłam... myślałam, ze koszt będzie wyższy.

Zmieniony przez - lonti w dniu 2007-04-12 23:56:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
To ciesze sie ze moglem Cie milo zaskoczyc.
Pozdrawiam Lonti.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Nawet sobie nie wyobrazasz, jakie było moje zaskoczenie kiedy dziś do pracy przyjeżdża kurier z przesyłką dla mnie, pomyśłałam, kurcze, to jest firma, wczoraj w nocy zamówiłam, a dziś już mam :) Ale okazało sie że dotarła w końcu do mnie aktówka, którą zamówiłam wieki temu na allegro :) Ale chciałam o coś innego zapytać, czy MP 2 creatine mam brac również z dni aerobowe, czy tylko kiedy "wytężam" górną partię ciała? Nie chciałabym się poszerzyć w udach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Raczej tylko w dni z treningami silowymi, a jezeli chcesz (mozesz) dorzucic kreatyne w dni kiedy trenujesz aero, to proponuje np. X Panda.
Takie rozwiazanie wydaje sie najsluszniejsze, nie bedziesz nabierac zbednego fatu, tylko powolny wzrost czystszej masy miesniowej(oczywiscie jakas tam powloczka tkanki tluszczowej i tak sie zgromadzi).
Ogolnie chodzi o to ze musisz miec dodatni bilans energetyczny a z tym zawsze wiaze sie jakies tam nabieranie fatu. Chociaz przy twojej genetyce bedzie ono naprawde nieduze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Hej, dzis własnie dostałam spalacz dyma-burn ze sklepu sfd, zamierzam brac od jutra. Czytałam opninie osób, które go zażywały i podobno ma niezłego kopa na początek (męzczyzni o wadze 86 k). Na opakowaniu jest info ze nalezy brac 2x2 dziennie albo przez 1 tydzien po 1 tabl. 2xdziennie,jak myslisz czy przy mojej wadze wybrac na początek tą drugą opcję? I jeszcze jedno pytanko,napisałes mi powyżej, ze cytuję "jak wrocilas z treningu to ryz+bialko serwatki lub piers z kuraka. Nie jogurty, one wnosza tylko kiepskie bialka i duzo cukrow" Czy pisząc "białko serwatki" rozumiem ze to jakis jakiś koktajl, mógłbyś mi coś polecic? Nie ukrywam, ze z trudem musiałabym w siebie wcisnąć jeszcze kurczaka na noc, zdecydowanie wolałabym ww białko. Jakie białko miałabym zakupic? Co do efektow, to... hmm... faktycznie na razie ich nie widac, ale... cóz... nie odrazu Rzym zbudowano... póki co nie poddaję się czekam na info i pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Po jednej tabl. przed teningami(na razie aero), serawatke owszem plecam firmy ktora reprezentuje "100%whey" Kaizena. Koniecznie czekoladowa.
Ale jezeli to ma byc ost.posilek to dodaj troche np bialek jaj(2-3sztuki).
Czesc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Cześć. Jacku, chciałabym Cię jeszcze prosić, abyś potwierdził jak powinnam zażywac suplementy. Na początek powiem, ze ćwicze 4 razy w tygodniu, 2xnacisk na aeroby i 2xgłównie ćwiczenia siłowe. przed każdym treningiem pomykam 40 min.na stepie. A więc jeśli chodzi o MP 2 Creatiny, to mam brać jedną dawkę tylko po ćwiczeniach siłowych, tj. 2 razy w tygodniu? czy po każdym treningu? chcę uniknąć powiekszenia objętości ud. Jeśli chodzi o białko, to spożywać porcję 4x wtyg.po kazdym treningu? I kolejne pytanie o spalacz, kiedy powinnam go zazywac? czy tylko przed aerobami? I czy te dwa elementy tj.spalacz oraz MP 2... nie wpływają negatywnie na siebie wzajemnie, mozna je brac krótko jeden po drugim? Przepraszam za ten nawał pytań, ale wolę być czegoś pewna niż potem mam namieszać. Aha , no i ostatnie, gdzie mogę zamówić serwatkę 100% Kaizena, bo na sfd chyba nie ma, byunajmniej nie znalazła. Proszę o podanie kontaktu, gdzie mogę je kupic, zalezy mi na szybkiej wysyłce. Pozdrawiam i jeszcze raz sorry :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jacku, jeszcze jedno, na opakowaniu MP 2 Creatine jest info, iż nalezy spożywać 2xdziennie, przed treningiem i po treningu. Zasugerowałeś mi spożycie tylko po treningu, a czemu przed nie powinnam tego pić? Będę wdzięczna za odp.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do oceny

Następny temat

Białko - jakie minimum + inne pytania

Wheya